Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zen-fire byl do konce minulého roku v podstatě přeznačený rithmic datafeed a trading engine a jelikož to vypadá, že se Rithmic a Mirus nedomluvili na další spolupráci, tak Mirus začal řešit situaci tím, že udělá vlastní datafeed a trading engine a aby si zachoval doboru reputaci, tak stále pod značkou zen-fire, ale technologicky už to je úplně něco jiného. Bohužel se jim to vymklo z rukou a nezvládli to a vypadá, že dál neví, co s tím. Jo a BTW BigTick byl v podstatě beta verze tohoto "nového" zen-fire.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no fajn, tak to je na změnu brokera?! páč tento stav nemusí trvat dny, ale i týdny či měsíce :S

máte už někdo zkušenosti s převodem účtu, resp. peněz? mohu si zřídit nový účet u jiného brokera a peníze mezi nimi přeposlat, nebo mi je pošlou do Čech a já je opět pošlu na ten nový účet? což jsou celkem vysoké poplatky :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano už jsem změnu dělal. Založíš si nový účet u nového brokera, vyplníš tu haldu papírů a zažádáš o transfer peněz (mají tuším na to cca 3 dny) - je na to taky formulář. Ale počítej s poplatky u stávajícího brokera za uzavření účtu, převod peněz atd. - mě to na konci roku vyšlo na cca 160USD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

díky za info, ten poplatek je celkem mazec, když je to jejich chyba, ale nedá se nic dělat, páč tohle vypadá na dlouhodobý průšvih :-(

neměl jsi problém s vybráním peněz? požadují, aby účet, na který posílají peníze zpět, byl ten, ze kterého byly původně poslané, nebo možná stačí prokázat, že účet, na který ti posílají peníze zpět do Čech, je tvůj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

účet by měl být ten co jsi uváděl ve smlouvě a fundoval jsi z něj peníze. Nicméně pokud to převádíš mezi brokery tak posílat to do Čech a zpět je asi hodně zbytečné. Vyplň ten transfer formulář co ti dá nový broker a oni to celé zařídí za tebe. Finančně by jsi si stejně vůbec nepomohl - spíš by to bylo ještě horší o transfer poplatek z Čech do USA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
na dotaz jak to vypadá se zen-fire jsem dostal tuto odpověď:

ZF is working tirelessly to fix their issues and get the engine back up and running. Mirus is also working to get alternative options in place for our clients in case the ZF issues persist. We are currently working on a few comparable alternatives and hope to have something within 24-48 hours in case ZF isn't fixed by then.



Thank you for your patience, and please know we are working tirelessly to get you back up and trading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
mohl by někdo doporučit brokera, který má srovnatelná data jako zen-fire? ty problémy už mi začínají lést krkem a přemýšlím o odchodu od Mirusu a přechod k jinému brokerovi...a tak budu rád za jakékoliv tipy a zkušenosti....mám ještě účet u IB, ale nejsem si jist jestli 2min svíce u IB nejsou občas zkreslené oproti těm u zen-fire jak sem byl zvyklý...díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Robsol,

můžeš napsat jak to probíhalo, mám na mysli převod peněz (já u RCG , ale AMP chce asi Dorman, tedy nový účet? ). To jsi při výběru zadal číslo nového účtu u AMP a Mirus to poslal nebo přes výběr domů nebo ještě jinak? Případně další okolnosti.

Díky L.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...