Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

JanTchi,
diky ... i kdyz tam maj lhutu do 1.1.2014, tak me z NT ted prave odepsali, ze pro klienty Mirus/ZenFire to poskytujou dal - viz jejich mail:
Thanks for your interest in upgrading. Normally the cost to upgrade from a single broker to a multi broker is $500. However, as a Zen-Fire user you are eligible to upgrade for only $300.
If this is of interest, feel free to make said purchase via PayPal using the following link: www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=GRMEJUSUJX6QL

Pokud nekdo obchodoval TF, tak vezte, ze s nove navrhovanou konstelaci Mirus+Kinetick+Continuum (jak me ted prave odepsal AJ Wustefeld) data pro TF nejsou k dispozici !!!! Kinetick je dlouhodobe neposkytuje!!!
Nezbejva teda nez opravdu prejit jinam.

AMP/ CQG data demo mam ted asi 3 dny a zatim nejsou viditelne zadne potize ... ani u volume, kterej pro obchodovani pouzivam.
Volba je teda asi jasna.

hapy trading
sublo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem se dnes ptal u Mirusu jak to vidí do budoucna a když bych přešel ke Continuum, jak to bude vypadat od března, jestli bych si měl poplatky za Kinetick platit sám. Dostal jsem ujištění, že se jedná o dočasné řešení než se jim podaří znovu zprovoznit Zenfire.

Takže já zatím ještě zůstávám, zkusím Continuum a uvidíme jak to dopadne. Přejít jinam můžu vždycky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak teď už tomu opravdu nerozumím. Tak jak to teda je. Před pár hodinama mě z Mirusu psali že náklady u Continuum na data z Kineticku berou na sebe a na stránkách Kineticku se dočtu že už pro nové zákazníky od Mirusu slevy neplatí. Levá ruka neví co dělá pravá. (td)

26556

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě ani po dvou dnech jméno a heslo pro free demo od AMP/CQG nepřišlo. Udělal jsem znovu registraci a opět nic. Vždy jen licenční klíč k NT. Do spamu jsem se pochopitelně díval ihned. Tak jim to asi nějak nefunguje. Jsem jeden z těch co jel na Mirusu a po tomto megavýpadku se chtěl podívat jak to fachá jinde .... :/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

demo uz mi faka od AMP / CQG. Psal jsem si na chatu na AMP, napsal mi znovu jiny lic.klíč, uz.jmeno a heslo ( ktere mi jinak neprislo do ted) . samozdrejme mi to neslo i tak a to se i pripojil ke me na komp a zkousel to sám a porád chybové hlášky nejaké . nakonec napsal at napisu na support ninji, tam jsem nepsal. celou ninju jsem odnistaloval, smazal vsude kde byla, kazdou slozku atak a nainstaloval znova. pak se to v pohode rozjelo konecne... Zatím to faká vyborně ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...