Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
michal-administrator

Mirus Futures - Zen-Fire II

Doporučené příspěvky

JanTchi,
diky ... i kdyz tam maj lhutu do 1.1.2014, tak me z NT ted prave odepsali, ze pro klienty Mirus/ZenFire to poskytujou dal - viz jejich mail:
Thanks for your interest in upgrading. Normally the cost to upgrade from a single broker to a multi broker is $500. However, as a Zen-Fire user you are eligible to upgrade for only $300.
If this is of interest, feel free to make said purchase via PayPal using the following link: www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=GRMEJUSUJX6QL

Pokud nekdo obchodoval TF, tak vezte, ze s nove navrhovanou konstelaci Mirus+Kinetick+Continuum (jak me ted prave odepsal AJ Wustefeld) data pro TF nejsou k dispozici !!!! Kinetick je dlouhodobe neposkytuje!!!
Nezbejva teda nez opravdu prejit jinam.

AMP/ CQG data demo mam ted asi 3 dny a zatim nejsou viditelne zadne potize ... ani u volume, kterej pro obchodovani pouzivam.
Volba je teda asi jasna.

hapy trading
sublo

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Jak zprovoznit demo AMP / CQG data..? Ninju mam koupenou ( zen-fire/rcg), z Amp poslali mail s licencnim cislem a postupem a pisou ze behem 15 min. poslou uziv.jmeno a heslo. ale od vcera nic neprislo :/

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Follower

podívej se do spamu, posílají prakticky po registraci, jednak licenční klíč z AMP a pak z CQG Trader - User name a password pro vytvoření nového spojení na data.
L.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak jsem se dnes ptal u Mirusu jak to vidí do budoucna a když bych přešel ke Continuum, jak to bude vypadat od března, jestli bych si měl poplatky za Kinetick platit sám. Dostal jsem ujištění, že se jedná o dočasné řešení než se jim podaří znovu zprovoznit Zenfire.

Takže já zatím ještě zůstávám, zkusím Continuum a uvidíme jak to dopadne. Přejít jinam můžu vždycky.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
A co tak odchod ku optimus futures? Podla toho co som nasiel na bigmiketrading foru je to dalsia alternativa ku AMP.
Ono ked tam clovek cita o AMP na tom fore tak teda vobec nema chut tam presunut konto :)

Optimus ma NinjaTrader+Rithmic, takze vlastne to iste co som mal u Mirus (Ninja+Zenfire)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak teď už tomu opravdu nerozumím. Tak jak to teda je. Před pár hodinama mě z Mirusu psali že náklady u Continuum na data z Kineticku berou na sebe a na stránkách Kineticku se dočtu že už pro nové zákazníky od Mirusu slevy neplatí. Levá ruka neví co dělá pravá. (td)

26556

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Mě ani po dvou dnech jméno a heslo pro free demo od AMP/CQG nepřišlo. Udělal jsem znovu registraci a opět nic. Vždy jen licenční klíč k NT. Do spamu jsem se pochopitelně díval ihned. Tak jim to asi nějak nefunguje. Jsem jeden z těch co jel na Mirusu a po tomto megavýpadku se chtěl podívat jak to fachá jinde .... :/

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Já si demo u AMP registroval včera odpoledne, klíč dorazil během pár minut a další mail došel až v noci! Problém je, že po zadání lic. klíče, logu a passu, mě Ninja hodí chybovou hlášku a stejně se nepřipojí! Do Amp jsem nepsal, zatím čekám, s čím přijde Mirus!

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
demo uz mi faka od AMP / CQG. Psal jsem si na chatu na AMP, napsal mi znovu jiny lic.klíč, uz.jmeno a heslo ( ktere mi jinak neprislo do ted) . samozdrejme mi to neslo i tak a to se i pripojil ke me na komp a zkousel to sám a porád chybové hlášky nejaké . nakonec napsal at napisu na support ninji, tam jsem nepsal. celou ninju jsem odnistaloval, smazal vsude kde byla, kazdou slozku atak a nainstaloval znova. pak se to v pohode rozjelo konecne... Zatím to faká vyborně ;)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.