Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavel K.
zdravim te zase po delsi dobe a preju dobrej rok. Tenkrat ten blog byl prima ... uz jsi to zrusil uplne?? Jak ted obchodujes??

abych nebyl uplne off topic:
Rombic: garanci ti nikdo neda ... nejlepsi bude pockat az data budou tect plynule nejakou dobu bez preruseni.

Doufam, ze na tom makaj a brzo uz bude vse ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V noci přišel další omluvný mail od Mirusu :-(, ale zatím žádný viditelný výsledek. Nevíte někdo co přesně se skrývá za touto větou? Nějak nerozumím té zkratce ani co tím mysleli :-(

In addition, you can transition your current Mirus account to an interim trading solution based on your FCM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Futures Commission Merchant (FCM),
ale smysl také nechápu, navíc platforma pro mobilní obchodování a sledování účtu MirusTrader, kam se dalo nalogovat už taky nejde.
Je to velký průšvih a opravdu jsem zvědav na dopady. Používáte někdo jiného brokera spolupracujícího s RCG a NT?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery od MF,

protože komunikuji převážně s rusky hovořícím supportem u MF, mám pocit, že občas dostávám lehce jiné informace, než od anglické verze.
Už v sobotu mi poslali na výběr 4 varianty jiných alternativ, dnes mi to doporučili dokonce naléhavě...dívčina, která mi to psala, očekává, že MF vytvoří alternativní připojení pro NT (dokonce je možný návrat k Rithmic). Dále uvedla, že pokud využiji jednu z těchto alternativ, budou mi sníženy poplatky, aby mi zcela nebo alespoň částečně kompenzovali náklady na jiné platformy nebo připojení.

Doporučené varianty:
Var. 1 - Sierra Charts-T4

Var. 2 - CST T4/T4

Var. 3 - CQG trader/CQG

Var. 4 - CQG QTrader/CQG


Abych řekl pravdu, sám jsem se ještě nerozhodl, jestli nepočkat cca týden, jestli nerozběhnou klasickou variantu NT+ZF nebo přejít na Sierru, o které už delší dobu přemýšlím, popřípadě změnit brokera....

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...