Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SOL trader


Doporučené příspěvky

To ne.
Pokud vstouéš klasickým bracket tak se zadají automaticky SL a PT a to vše jde na burzu zárovň. Ten SL a PT ale nefunguje dokud není vyplněn vstopní příkaz. Teprve pak jsou SL a PT aktivní v pravém slovasmyslu. Následně když trh trefí přeba SL, tak se pt automaticky maže aby tam nevisel. Nic z toho co tady píšu ale nemá nic společného s tvým počítačem. Jen to žes je tam poslal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To ne.
Pokud vstouíš klasickým bracket tak se zadají automaticky SL a PT a to vše jde na burzu zárovň. Ten SL a PT ale nefunguje dokud není vyplněn vstopní příkaz. Teprve pak jsou SL a PT aktivní v pravém slovasmyslu. Následně když trh trefí přeba SL, tak se pt automaticky maže aby tam nevisel. Nic z toho co tady píšu ale nemá nic společného s tvým počítačem. Jen to žes je tam poslal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 3 months later...

Zdravím,
mám dotaz ohledně nastavení cenové osy v SOL. Rád bych, aby se myš při pohybu v grafu posouvala o hodnotu, kterou do SOL zadám. Např. hodnota jednoho ticku u russellu je 10 USD a tak chci, aby se myš posouvala o 0,1 hodnoty bodu. Nechci tam posuny o setiny, protože to mě mate při počítání např. hodnoty SL.
Snad jsem to napsal trošku srozumitelně :-)
Hledal jsem v SOL i na diskuzi a nebyl jsem úspěšný. Ale v programu jsem to už kdysi dávno vykoumal. Teď instaluji SOL znova a už to nemohu najít.
Díky za případnou radu.
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...