Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SOL trader


Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

marcossoft:
Neviem, ci nemas podobny nesulad ako ja. Totizto aj SOL aj MarkeDelta mam nastaveny na dvojminutovy interval, lenze SOL zacina vykreslovat usecku vzdy pri parnych cislach 0,2,4... a MarkeDelta zas zacina vzdy na neparnych 1,3,5... takze je tam nesulad jednej minuty. Snazim sa to nejako zosynchronizovat, ale zatial som neuspesny a nenasiel som nic ani na ziadnom fore.

S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Tak jsem si včera updatoval SOL a byla to velká chyba.
Po měsíci nastavováni jsem ho měl v mezích možností SOLu nastavený a po updatu mi nefunguje žádný z mnou uložených Teplates.
Teplates se sice načte, ale někde se graf načte, někde ne. Když už se načte tak jsou poslední bary namixované v předešlých - nelze používat.
Fungují pouze nové charts, což znamená kompletně nové nastavování místo papertradingu. :(

Pan Lembák mi doporučil vrátit se k předchozí verzi,což také nepomohlo. Při každé instalaci si instalátor stahuje data ze serveru a pravděpodobně z nových dat.

Poučení pro příště je neupdatovat. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Nazdar přátelé.
Mám problém. Jakmile pustim SOL a ukáže se graf, tak se začne kousat myš. Když se ji snažím posunout na nejaké konkrétní míst, tak poskakjuje a vynechává. Nějakej větrák se v počítači víc roztáčí a vytíženost procesoru chvílema vyskakuje až na 50%. Jakmile SOL vypnu, vše se uklidní. Jiný program souběžně puštěnej nemám. Dřív to bylo bez problémů. Až po tomto posledním apdateu je to takto rozhodilo.
Nemohl by někdo poradit ?
Díky
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To PTomi,
Zdravím,
mám podobný problém po updatu na 3.5.15.8 a M. Lembák poradil - cituji "odinstalovat ne pres ikonu, apod., ale pres kontrolni panel a odebrat sw) a pak nasledne znova nainstalovat pri zmirnene sile antivir+antispy, ktere mohou neco blokovat pri instalaci". Zatím jsem nezkoušel + jsem lenoch bez času :-) + zkusím počkat na další verzi, kde (pokud je nahlášeno vícero podobných problémů) bude vše vyladěno... Stejně jako dříve, když byl nějaký problém.
Hezký den,
Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Lukáši.
Mě Martin napsal to samé. Udělal jsem to presně tak, s výjimkou odinstalace z panelu nástrojů. Tam program z nějakého důvodu nebyl. Tak jsem to udělal z program files. Vypl jsem anivirus a znovu nainstaloval. Výsledek se ale neprojevil. Tak nevím. Budu muset vyčkat. Je to ale děsnej opruz. Není poradně vidět kde presně kurzor je. Měj se.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasně, že neprovádí. To jenom já su takový pako . Už se mě to stalo jednou podobně, a pak to ustalo. Akorát nevím kdy. Jestli až po dalším updatu., nebo při jiné příležitosti. Problém je, že mě jednou program nutil updatovat a nechtěl mě pustit dál. Od té doby jsem si myslel, že musím.
Martin mě dnes napsal toto.
1. Zkontrolujte, zda pocitac neni zanesen virusy, malwary, apod. Pripadne dejte take na jiny pocitac a zda se jedna o ten samy problem? Dale neni vyuzivano nadmerne velke mnozstvi tabu v grafech, symbolu v Quotes, apod.?

2. Vyzkousejte prerolovat do predchozi verze pres Help>Rollback to previous version a zkontrolovat zda problemy pretrvavaji.

Ja sam vyuzivam nekolik pocitacu a kazdy z nich ma 2-3 platformy bezici najednou vcetne trading manazeru a nemam problemy vse najednou s SOL v kazde stanici...Spise pravidlem byva, ze ostatni platformy, ktere mi bezi jsou narocnejsi na pamet...
Tak kdyby měl někdo problémy, tak to zkuste. Třeba vám to pomůže.
Čau
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TAK UZ TO MAM !!!!
Pokud jsou taby zalozky, ktere dostanu na spodni cast grafu pravym tlacitkem - add tab - new chart, tak jsem tam mel 4. Na kazdem sice stejne trhy, ale jinej timeframe a jimne indikatory. Nikdy to nedelalo problemy. Smazal jsem je a nechal je njeden, a ejhle. Vse jede dobre. Takze bud v nejakem grafu bylo neco podelane, nebo to proste pocitac nezvladal. Takze OK.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím kolegy, kteří používají SOL jako já.
Měl bych na Vás prosbičku.
Sháním indikátor nebo lépe řečeno něco, co by mi spočítalo průměrnou volatilitu za posledních x úseček a hodnota by se ukazovala v databoxu
Příklad: chci znát průměrnou volatilitu za posledních 5 úseček
(H1-L1)+(H2-L2)+(H3-L3)+(H4-L4)+(H5-L5)/5=číslo a toto číslo zobrazit v databoxu

Jediné co by v tomto vzorci bylo nastavitelné je počet úseček ze kterého se počítá průměr a nové hodnota by se vypočetla vždy až po dokončení poslední celé čárky.

Nevíte někdo o něčem takovém, třeba napsaném v Easylanguage a možnosti importu do SOLu?

Předem děkuji za nápady
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...