Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SOL trader


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny tradery.
Nastal u mě okamžik, kdy jsem si aktivoval real účet a nainstaloval real SOL trader. Chtěl jsem přenést globální nastavení z demo SOLu do real SOLu, ale při zadání Global settings-save as-(pojmenování a zadání, kam se má uložit) - dostanu chybovou hlášku "Can´t save configutation file. Please ask your system administrator tocheck the permissions to file/folder."
Chápu co hláška znamená, ale nechápu jak se může zobrazit. Jedu na svém notebooku, kde mám nekvyšší oprávnění a jsem stále přihlášen jako administrátor.
Záloha, přenesení a namapování workspace funguje.

Nevíte někdo co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 192
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte, pls viete mi poradit.
Preinstalovali mi PC ku koncu roku a po nainstalovani a prihlaseni sa do SOL mi vyhadzuje hlasku o potrebnosti data planu od 1.1. pre vsetkych klientov.
Nasledne sa mi zobrazi okno s moznostou vyberu
"Please click OK to choose your real-time market data option for the CME Group exchanges."

Po kliku na OK mi vyhodi chybovu hlasku.
"System Error> Data feed is not entitled"

Ziadne data som vcera 2.1. v SOL nemala a ziadne trhy mi nesli (aplikacia sa spravala ako cez vikend).

Po nainstalovani mi SOl robil trocha problemy, tak neviem ci to je sposobene instalaciou, alebo sa vam po 1.1. sprava SOL rovnako a mam sa obratit na p.Lembaka?
Ci???
dik moc
Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Andreo,
od 1.1.2015 jsou všechna data - krom EUREXU zpoplatněna. Před koncem roku mi přišel mail, a to hned několikrát, který na toto upozorňoval. Jeho znění přikládám.

CME Self-Certification & Market Data Access:
Action Required by December 30th, 2014

Dear AMP Customers,

Effective January 1st, 2015, all users of real-time market data from CME Group exchanges (CME, CBOT, NYMEX, COMEX) will be required to pay market data fees. As an AMP Clearing client, you can now customize your market data subscriptions to avoid any unnecessary fees from the CME.

The majority of AMP Clearing clients qualifies as a "Non-Professional" and can select from one of the following market data subscription options:

Enable data for each of the CME Group exchanges you would like to receive at a significantly reduced fee of $5/month per exchange.
Enable a market data bundle which includes all four exchanges for only $15/month.
Deactivate all CME Group exchange market data for your account to avoid a CME Group data fee.

To ensure your account is updated, all self-certifications and market data subscription requests must be received by Tuesday, December 30th, 2014. Due to the required processing time, submissions received following this date may not be applied to your account in advance of the January CME Group billing cycle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám dotaz na ty co již obchodují s real platformou SOLu.
K zadávání příkazů používám strategii (Multi bracket) ve grafu.
Když jsem zadal v demu, tak se mi přímo ve grafu zobrazil hlavní příkaz a zároveň SL a PT čekající na vyplnění hlavního příkazu. Dále jsou tyto čekající příkazy vidět v okně Active orders jako Hold orders a dále v DOMu.

Bohužel v realu se při zadání stejné strategie zobrazí v grafu pouze hlavní příkaz, v Active orders je také pouze hlavní příkaz a jediné, kde jsou vidět SL a PT příkazy je DOM, ale nemohu tyto čekající příkazy nijak modifikovat.

Nevíte někdo jestli se musí něco někde nastavit? Měl bych mít vše nastaveno stejně jak v realu i demu.

Pokusím se sem dát scany.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

To: kostalkarel

Ahoj Karle. Bojuji s nastavením grafů HLC/OHLC...bary mi jdou zobrazit pouze v jedné barvě, já bych je však chtěl mít rozlišené na UP bars(obvykle zelené) a DOWN bars(obvykle červené) a vidím na tvých printscreenech, že ty to umíš.
Please help. ;)

P.S.: vidím, že volume máš jednobarevně. Já bych však měl rád barevně rozlišeno i volume na UP volume a DOWN volume. Umíš i toto?

Děkuji za odpověď
Víťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to markxs: Já jedu na real 3.5.15.15, ale mám to (měl) na demu DOJI - indicators - TA lib - Japanese Candlesticks - položka "doji" zatrhnout on Long/Short - indicators - Custom indicators - Coloring - nastavení viz přiložené scany nastavení K tomu volume: v samotném nastavení volume lze brát vstup buď vše, long nebo short a upravit barvu, ale je tam pouze jedno z výše jmenovaného. Teoreticky by mohlo jít otevřít dva grafy volume v jednom okně, které by se by překreslovaly a ten co by měl více by byl vyšší, ale to musíš skusit sám. Já to nepoužívám a jen na zkoušku si nebudu rozhazovat ostrý SOL, který jsem upravoval ku obrazu svému přes půl roku.

31332

31333

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...