Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie úspěchu: Bojujte jak draci


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 37
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

2 tomnes:

Tady je krasne videt, jak emoce, podvedomi, tah na branu a dalsi veci se hodne lidi sice snazi resit, ale nevi jak na to. Ani 5 clanku o technicke analyze trhu nezpusobi takovy poprask, jako clanky z teto oblasti. V mnohych to bubla jak v nevybuchle sopce a je velmi dobre, ze pisete i clanky tohoto typu. I vas iMotivator je velmi dobry a rad si tam zabrousim.

At se dari
Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky moc Tomáši a Petrovi za to, co vše na Finančníku publikují. Jsem teprve na začátku cesty ke svým cílům, ale díky vám ušetřím spoustu času a vím, co je důležité a na co se zaměřit. Psychologie je často tím nejdůležitějším, které rozhoduje o úspěchu či neúspěchu a vaše rady jsou velice praktické a to se mi líbí.

Hodně úspěchu všem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
Tomáši, jde vidět že máte rád Psychologii,že máte rád dobré filmy,že rád píšete scénáře...mimo jiné!
To vše vám pomáhá psát tak úžasné články....osobně vás neznám ale dalo by se říct že mimozemštané existují :)
Z vašich článků cítím velkou energii.


Já mám své sny,své křídla, vyvješené na nástěnce hezky nad PC.Tak abych na ně nezapoměl,abych svá křídla nechtěne neodložil.Když se na nástěnku podívu... vyvolává to ve mě vámi zmíňenou vášen,touhu něco dokázat.Doslova mě trading pohlcuje i když ještě nejedu live.Ale věřím v to co dělám.
A když se zrovna nedaří a má síla slábne, mrknu na nástěnku a je to jako bych vypil iontový nápoj.
Cítím se silnější a odhodlanější.

Chci říct že taková nástěnka je docela dobrá pomůcka,pro ty co potřebují něco jako hnací motor....

Ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K diskusi jako trader který má něco za sebou na reálném trhu mohu říci jen jedno. Wishful thinking je v tradingu nesmysl. Samozřejmě že by si člověk měl přiměřeně věřit, ale ta sebedůvěra by měla přicházet postupně, pomalu, po krůčcích, s nabytými zkušenostmi a dobře provedenými trady (v reálu samozřejmě). Nemyslím tím vůbec finance, ale dobře provedené trady, pozor, to je rozdíl. Určitý opatrný optimismus je na místě, ale neřekl bych, že trading je boj. Spíše je to pozvolná cesta sebepoznání a změny, cílené změny, zaměřené hlavně na naše podvědomí a zvyky a osobnost. A vůbec to není cesta jednoduchá, naopak, je trnitá, dlouhá a pomalá. Bojem se na trzích moc nezíská, naopak. Ničivé ztráty mohou přijít nečekaně, rychle, a smazat mnohaměsíční úsilí, když se člověk snaží bojovat. Řekl bych, že v tomto případě si na hrdiny moc hrát nemůžeme, daleko lepší je opatrná, pozvolná, ale o to cílevědomější a usilovnější cesta vpřed po malých krůčcích. Dva dopředu, a jeden vzad. Ale pořád, kontinuálně-)))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...