Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Kompletní workshop spreadového obchodování


jurie

Doporučené příspěvky

To jenal,

vidím, že v tom máš zatím jasno.
Doporučuji všechno číst a spready pokud si je nastuduješ nejsou právě tak náročné na psychiku jako ID nebo i poziční komodity. V tom je jejich výhoda. Vyhneš se hlavně gapům.
Ještě přitom čtení a studiu narazíš třeba na nové věci, které Tě osloví a posunou někam jinam.

Myslím si, že je toho pro nás v začátku moc "kolem" a člověk si musí najít to své a to není ze dne na den.


Přeji hodně zdaru.

Petr.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 38
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den všem.

Tak jsem zase tady:-)

V současné době nedělám nic jinýho, než pečlivě studuju komodity. Je to pěkná makačka, vrátil jsem se do studijních let... Samozřejmě se ještě věnuju rodině a práci:-)

Po docela dlouhém zvažování jsem se rozhodl objednat si kompletní workshop spreadového obchodování. Mám za to, že pro nováčka, jímž jsem i já, je to ideální start. Jistě, studuju i Eldera, ale vím, že to je ještě běh na dlouhou trať. Chtěl bych říct, že bych si tento workshop objednal už dříve, ale vzhledem k tomu, že jsem již investoval v lednu peníze do jiného "manuálu", který mě zklamal (ano je to ten manuál), tak jsem byl trošku opatrný a chtěl si napřed všechno zvážit. Musím říct, že z tohoto serveru mám VYNIKAJÍCÍ pocit. Proto si získal mou důvěru. A proto do spreadů jdu. A moc je těším. I když emoce do obchodování nepatří, já ještě neobchoduji, takže si, myslím, mohu toto dovolit:
JÁ SE MOC TĚŠÍM!!! (omlouvám se:-)
Až mi kniha přijde a já ji prostuduji (asi se zavřu na chatě), tak se zase ozvu.
Jen mám přece jen pár otázek:
1. k obchodování spreadů postačí TNT se spreadovým plug inem?
2. je součástí servisu okolo spreadového workshopu i rada, jakého brokera oslovit, abych neudělal botu nebo neobjevoval ameriku? předpokládám, že na své otázky naleznu odpovědi ve VIP diskuzním vlákně, ale tam zatím nemůžu:-)

Děkuji všem za pozornost a přeji mnoho úspěchů.

tominek ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mno kniha neni az tak draha a je tam neco co me naprosto uspokojilo. Je to kniha ve dvou castich a prvni jsou testy klasicky abcd ale spravne muze byt i vice moznosti, takze vas to donuti ucit detaily a spravne pochopit cely mechanismus. Pochopil jsem tim ze v knize CIMTR neni nic zbytecne ani to co se opakuje stale dokola...druha cast study guide je prave to co me na ni nadchlo a jsou to stucne vysvetleni k danemu tematu na ktere jsou otazky zamereny a samozrejme klic k odpovedim, takze ted si ctu tento vycuc, kdyz nemam cas cist cele strany k danemu tematu a vse se mi vybavi presne tak jak jsem to cetl v knize, neb ji mam prectenou uz trikrat tam i zpet...
Mam koupenou i knihu od Billa Wiliamse protoze jsem sympatizer teorie chosu ale zatim jsem se k ni zevrubne nedostal...a taky koukam do Technicall analysis for dummies, ta je super ale spis jako doplnek(apson pro me , rad se divam na problematiku z ruznych pohledu pres ruzna vysvetleni)...Taky mam vytistene vsechny serialy a clanky tu z financnika(tedy doufam ze to nijak nevadi, travim u pocitace velkou cast dne a oci mi na dlohodobe cteni z lcd uz neslouzi)

Dale jsem se chtel zeptat: koupil jsem v nadsene a zacatecnicke horlivosti knihu od ruskeho psychologa Kiev-Trading to win...jeste jsem ji neotevrel nemam k ni nijak duveru, neb jsem od nikoho tu o ni jeste neslysel...ma s ni nekdo zkusenosti? Je to spise obchodni psychologie ale myslim ze investuji cas do vsemi doporucuneho M. Douglase...

A samozrejme v poradi spreadovy workshop, ale chci si davat cas na zazivani, nechci se uspechat a snazim se postupovat systematicky, uz jsem v zivote udelal ve vice rovinach hodne zbrklych akci a malokdy to vedlo k necemu souvisle prosperujicimu...Nejsou to silne a hluboke koreny co udrzi veliky a silny strom ve vichrici? :)

j

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Tominku,
k obchodování spreadů osobně používám spreadový plugin v Gecko a data od mrci.com. Gecko není nutné, ale je to opravdu hodně komfortní nástroj zejména pro analýzy spreadů.
Workshop není zamýšlen jako „kniha“, neboť základní principy obchodování jsme zde na Finančníkovi podrobně představili, i když samozřejmě základ manuál představuje. V obchodování jde především o know-how – zkušenosti s exekucemi, komunikace s brokery, nahlížení na trhy atd. a to je právě to co se v rámci workshopu děje – 1:1 komunikace se mnou nebo s Tomášem, tj. lidmi, kteří již tuto Ameriku objevili a draze si vše vyzkoušeli :)
Bohužel právě proto, že je založen workshop na 1:1 komunikaci a každému odpovídáme do 24 hodin je v tuto chvíli workshop uzavřen, neboť naše časové možnosti jsou omezeny a kapacita workshopu je aktuálně naplněna.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Study Guide pro kazdou ze tri "hlavnich" Elderovych knih je urcite uzitecny doplnek. Ale pokud clovek pozorne cte samotnou publikaci, pak si myslim, ze to bohate staci. Ja jsem study guide uvital pro prakticke osvezeni a procviceni latky obsazene v prislusnych knihach, ale nemam pocit, ze by me posunuly vyrazne dal. Spise doporucuji NEKOLIKRAT peclive prostudovat vsechny hlavni Elderovi knihy.

ad Trading to win - Tuhle knizku jsem si kdysi take koupil. Penez nelituji, napsana je dobre a obsahuje zajimave informace. Ale dovedu si predstavit lepsi investici (treba prave Douglase).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Nový workshop bude již bez osobní podopory (nahradí ji celá řada instruktážních videí), t.j. pořadí není třeba - nebudeme omezeni na maximálně 5-10 účastníků měsíčně. Dostane se tedy na každého :-) Petr je nyní na dovolené, ale slíbil, že až se vrátí tak již workshop dodělá - tak doufejme, že to nebude trvat dlouho. Co vím, tak mu už příliš k dokončení nechybí. Nová podoba pak bude obsahovat řadu nových vylepšení, jak spready obchodovat, která Petr postupně sám doplnil do svého plánu. O vylepšení nepřijdou ani "staří" studenti workshopu - též dostanou přístup k videím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...