Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading na cestách – Asie


Doporučené příspěvky

Super, tesim se na pokracovani. Uz jsem nad temito moznostmi zacal take premyslet. Po Cechach je to v pohode. Staci mi s sebou telefon s mobilnim internetem, pres ktery se pripojuji primarne, a dalsi zalozni internet za par korun. Do zahranici zatim stale jezdim na dovolenou, tedy trading nechavam doma. Citim ale stale vetsi chut zacit podnikat podobne "vylety" jako tento. Zrovna tato oblast sveta me take dost laka, takze parada.

Jsem zvedavy na zkusenosti okolo mobilniho internetu. Pres ten bych se preci jen citil pri obchodovani jistejsi, pokud dosahuje slusne kvality...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Několik měsíců se pohybuji po EU. Internet mám po hotelech(wifi) nebo mobilní.

Nevím proč, ale párkrát se mi stalo, že jsem se k netu přihlásil a např. SEZNAM nebo GOOGLE bežel normálně.

Když jsem se chtěl přihlásit k platformě, tak to nešlo.

Musel jsem vytáhnout mobilní net a připojit se přes něj.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra Napsal:
-------------------------------------------------------
> Wifi je super vynález!!
> Kdyby nebylo wifi byl by život mnohem
> komplikovanější.
>
> Více komunikace mezi tradery....

Přeji dobrý den,

naopak - bez WiFi by byl život mnohem jednodušší ...

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Zdravím Petra a ostatní zasvěcené,
zajímalo by kě, zda jste po více než 2 letech nějak aktualizoval svoji techniku popsanou v tomto článku.

Sám se nyní o podobné řešení zajímám. Ideálně hledám zařízení, které kombinuje router s wifi a ještě s 3G a má odpojitelnou anténu pro zesílení signálu. Jelikož jsem v tomto okruhu ale totální zelenáč, nic moc nenacházím. Má někdo nějaké zkušenosti, rady, názory? Případně zkusím něco poptat, rád bych ale měl i vlastní přehled.

Děkuji.

Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...