Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini NASDAQ II


Doporučené příspěvky

Po tyždennej prestávke back u trhov. Obchody su vsetko live, zatial s jednym kontraktom. 2 obchody: 1. short .Nachytany long par tickov nad poslednou useckou. Momentum vsak po urcitom pohybe dole vyprchalo. V zisku som bol 6b a nasledne otocka. Manazment dnes katastrofa.Mal som ho uzavriet skor. Strata 10b. 2. short. Support turn resistance. Povodne som mal PT RRR 3:1, ale potom co momentum dole bolo slabe(knoty dole aj hore male tela, ziadny silny trendovy bar, som ho pritiahol spat na 2:1 kde som ho aj uzavrel. Samozrejme nakoniec by bolo aj 3:1 ale rozhodnutie bolo spravne. Zisk 8,75b. Celkovo Strata 1,25b- komisie

30419

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hello, dnes 1 obchod a asi koncim, lebo to uz vyzera na dlhu, pomalu korekciu alebo chop aj ked sa mozem mylit preto budem trh sledovat. 1obchod: Trh otvoril gapom hore co je velmi dobry predpoklad na trendovy den. Prva usecka volatilna jak prase. Otvorenie na low a uzatvorenie na high. Obrovska sila nakupujucich. Kedze som ani nestihol umietnit STOP prikaz 1 tick nad barom, otvoril som obchod na horsej cene a cakal na vyvoj.Nasledne som dal druhy prikaz 1 tick nad trendovy bar, ktory bol nasledne vyplneny. Prvy obchod som uzatvoril 1 tick nad vstup cize BE a v trhu mi ostal 1 nakup, ktory som rozmyslal potiahnut k RRR-2:1 co by vsak znamenalo nenormalne trendovy den a v ceste stala jedna resistencia. Pri dlhsej stagnacii na resistencii som obchod uzavrel s RRR-1:1. Zisk 21,75b.

30427

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, něco z mé kuchyně, včerejší pozdní oběd, docela výživný... :) :) :) hned po open trh strmě vyrazil na sever, věřil jsem v možný up, ale čekal jsem na re-test S/R zóny 4198-4200, trh ale nezaváhal a jel nahoru, nevydržel jsem to a skočil jsem tam marketem v 15:33 na 4218,75 už jsem byl v otevřené ztrátě cca. USD 60 a z pozicí se rozloučil, když si to trh rozmyslel a nechal mě žít a začal se hbitě vzdalovat od mého SL, rychle odskočil i od vstupu a v otevřeném profitu cca. USD 200 jsem utáhl na BE, pak už jsem jenom sledoval jak trh roste, PT jsem nastavil na 4250, posledních pár bodů je jako vždycky nejtěžších a trhu se tam fakt nechtělo, když se cena "zabydlela" bezpečně v otevřeném zisku cca. USD 400 jsem utáhl SL na zisk USD 200, o to jsem fakt už nechtěl přijít, nakonec jsem to nevydržel a ukončil to marketem pár bodů před původním PT v 16:54 na 4245, zisk cca. USD 518 po odečtení komise, dobře jsem udělal a nepodlehl chamtivosti, ale hlavně tomu, že chci mít pravdu, že na původní PT trh určitě dorazí, když předvedl takovou sílu v pohybu nahoru, řízení pozice a ukončení obchodu bylo skvělé, jak tady někdo psal, vybíráním profitů ještě nikdy nikdo nezchudl... :) :) :)

30445

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No dnes by som si dal jedno male zausko...no neva, skola to bola vyborna. 2 obchody: 1. Breakout Pullback- vstup bol ok, trh isiel mojim smerom, po volatilnej bycej usecke som sa prelakol, kedze trh masiroval up a uzavrel marketom so sklzom samozrejme na navyssom ticku, trh vlastne len otestoval vstup(ako by povedal Brooks na vyhodenie slabych short, tymto ho pozdravujem), nastala silna otocka dole a pokracoval mojim smerom. PL- 0-komisie 2. obchod som otvoril nasledne pod odmietajucou useckou s RRR - 2:1 a trh pomalicky docupitkal k PT, aj ked som zazival dobre nervy pocas toho.V zisku 10b navrat k vstupu nasledne opat dole.Tu som sa uz vycukat nedal. :D PL-18,25b-komisie, ale mohlo byt 26b v pripade ze by som dodrzal OP.

30451

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnesok opat vyzivny. 1 obchod: 1-short Silny downtrend, nasledne slabsi pullback v porovnani s predchadzajucim down pohybom. Trochu som bol vycukany preto som bral az druhy vstup potom co pohyb up nad usecku bol len bod a nasledne usecka koncila ako outside bar. To ma presvedcilo, byci nemaju silu zatial pokracovat v pohybe nahor. Tzm padom som cakal ze pride k retestu low. RRR som zadal 2:1. Zisk 17,75b-komisie.

30466

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, dnes jsem podlehl chamtivosti a nevybral slušný profit na první S/R zóně, která stála trhu v cestě, ani jsem neutáhl SL na 4097 pod zónu, když ji trh překonal a koketoval s dalším pohybem vzhůru, chtěl jsem nechat trhu trochu větší prostor k dýchání až dofuněl do BE :) :) :), u druhého obchodu jsem velmi až agresivně utáhl SL na BE, což jsem udělal velmi dobře, pak byl trh nečitelný až hrozný, ale po včerejšku se to dalo tak trochu očekávat, je potřeba, aby se trhy trochu zklidnily... :) :) :)

30482

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jedno oko place, druhe sa tesi. Porusil som vsetko co sa dalo a nakoniec som neobisiel az tak zle... 1. nebudem po 6 hod. otvarat obchod(enormne casto chop) - porusene 2. po prekroceni straty 300$ koncim v ten den - porusene 3. blackout day dohananie straty nebudem viac robit - porusene No ale pekne po poriadku: 1 obchod: Povodne som chcel ist long, po odraze od supportu ze pockam na second entry, pretoze pad dole bol dost silny, no potom co bol vyrazne odmietnuty long na tej jednej usecke, som zmenil nazor a isiel short na breakout. Vstupna usecka bola short co je vzdy dobre, nasledna dokonca prelomila low a tesne pred uzavrenim short obchodnici zatlacili, takze sa uzavrela takmer na low co je velmi dobry signal ze by mohol breakout vyjst. Nasledne vsak prisli long obchodnici a enormne rychlo nastal obrat. Jedinou chybou co vycitam je neposunutie SL min. nad trendovy short bar a znizenie risku. Strata 10,25b. 2 obchod: Po dvoch silnych spikoch up, aj ked s odmietnutim vcerajsieho aj dnesneho prveho swingu high, bol trh always in long- nastal pullback na ktory som sa chystal naskocit. Casovanie vstupu pri pullbackoch je narocne, lebo niekedy moze byt maly inokedy komplexny ako dnes. Nastupil som pri odraze od EMY, po jednej up usecke korekcia down pokracovala. Strata 5,75b. No a tu som mal dnesne obchodovanie ukoncit, potom co ako cas tak strata boli v ramci pravidiel. Bohuzial mi to nedalo, kedze som videl ze long obchodnici su aktivny, pullback je slaby aj ked kompexny, nebol prekroceny swing low a je len otazka casu kedy nastane up pohyb. 3 obchod: 2x odmietnute pokracoavnie low barmi ktore boli pod predchadzajucimi useckami tak som polozil vstup 1 tick nad bar high, nastastie som sa vobec nemusel obavat pretoze vsetko boli long bary az k PT. Zisk 9,75b. Celkovo prijatelna strata -6,25b-komisie

30486

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodujem live presne od 27.11.2013.
mozem dat aj vypis z IB za tento tyzden.
A taka strata ma neparalyzuje, pretoze moja vykonnost sa dost stabilizovala a mam vacsinu tyzdnov ziskovych. Ja viem, ze je tu dost zauzivany FIMS system, kde su straty max. do 12 tickov, ale obchodovat sa da aj inak. Pozri si napr. Adam Grimes, kde umisetnuje SL alebo Al Brooks v pripade ze nerobi scalp obchod. Dokonca pri breakoutoch dava SL pod zaciatok breakoutu a nastupuje hocikde v breakoute co moze byt aj na vrchole tzn. ze risk ma giganticky. Lenze on veri, ze ked je trh napr. v always in long tak po pullbacku prekona svoje high a dokonca dokupuje ked trh klesa. Samozrejme ak jeho premisa zlyha tak uzavrie skor ako trh pride k SL. Ja umiestnujem SL do logickej zony, vacsinou nad high low swingu. Samozrejme v 5min. TF su niekedy SL velmi velke ale vsetko je to OK v ramci mojho systemu.

Co myslis ake maju risky obchodnici na dennom TF? 4 ticky,10 tickov 20 tickov?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...