Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

zdravím,

mám přeinstalované windows8 a stáhl jsem si sierru, tu jsme nainstaloval a když chci teďka program zapnout, tak mi to napíše, že chybí v počítači Qt5Core.dll. Přitom ho v adresáři vidím, že tam je a když jsem chtěl program odinstalovat, tak ho ani nevidím v nainstalovaných programech v ovládacích panelech. Nevíte někdo prosím co s tím?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, když si nastavím cumulative delta bars - volume z close ceny úsečky,tak semi to zobrazí jako vodorovná čára, ale zajímavý je, že v nějaký den se mi to zobrazí tak jak má. Nevíte někdo prosím co s tím? plus mám problém s countdown timerem, jede normálně ale občas se třeba sekne a poskočí to ne o 1s ale třeba o 2 až 3s

38897

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

ahojte všici,

jakej symbol mám prosím vás zadat do pole, abych mohl vidět real time data u nq,es, dj ale ne od IB ale od SC?mam otevřený ostrý účet u IB, zaplacená data od SC real time i market depth, napojenou platformu se sierrou a v trade service mam allow support data from sc, ja se omlouvám že to tady takhle hekuju, vím že to někde zde je, bohužel jsem to po půl dni hledání nenašel

:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, prosím o radu jak dostat do grafů [M] www.sierrachart.com/index.php? page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php#IntegrationWithTradingServices, podobný dotaz jsem zde našel (viz níže), ale žádnou odpověď. Mám snad vše nastavené jak má, ale SC stále bere real-time data od IB. Děkuji M.

"Dobrý den,

mám ostrý účet u IB napojený přes API na Sierru a k tomu zatím freetrial Sierru (v rámci toho poskytuje i SC data all services, tedy ticková data na oněch 15 dní freetrialu).

Pokud chci data od Sierry a exekuce přes IB tak tedy stačí jedna kopie sierry.

v Global Settings - Data/trade service settings zaškrtnu jako poskytovatele IB a zaškrtnu "allow supp.for sierra chart data feed"

Pak by to mělo být tak, že na grafu vidím [M] a tím pádem mám automaticky data ze Sierry a když je nemá, tak to tahá z IB.

Ale bohužel na grafu (M) nevidim tedy mi to data ze sierry netahá.
a to asi proto, že dále v chart settings dole jsou 2 pole:

Symbol: tam bych měl vybrat SC data a následně symbol trhu
Trade and current quote symbol: tam bych měl vybrat IB a následně symbol trhu

Bohužel v kolonce symbol mi SC data nejde zvolit, je tam pouze možnost IB :/

(ps. zkoušel jsem to i přes 2 sierry, ale poté co jsem je zavřel a znovu otevřel tak grafy v sieře napojené na IB zůstaly černé)

Prosím o radu
d.t."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...