Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Ahoj ZYPe a ostatní, mám ještě jeden dotaz může mi autorizaci v SC blokovat třeba webové rozhraní . . . .je jedno jestli na net jdu přes IE nebo Chrome či Firefoxe? Někdo mi říkal, že W7 už nejsou podporovány a s nimi ani IE a proto je možné, že mi chybí nějaký plug-in (či něco podobného, třeba nějaký sys. update) a dochází tím k blokaci. Nebo je to blbost? Fakt nevím zatím jsem nato nepřišel :( . Jinak díky všem za feedback. Zdraví Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, měl bych dotaz ohledně překrývání oken v sierre. Pro graf jsem si zapnul time and sales a chtěl bych ho mít v chartbooku pod jiným oknem. Ale problém je to že time and sales je jakoby pořád "always on top" i když kliknu do grafu, který bo ho měl překrýt tak se to nestane. Sierru už jsem pošel a už mě nenapadá kde něco zakliknou/odkliknout ať je time and sales za všema grafama. Obrázek snad lépe napoví co mám na mysli. Jestli někdo víte co s tím. Tak díky za radu.

37505

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mne sa to stalo ked som mal viac okien a dalo som si zobrazit dom v jednom okne kde som si to vsetko nastavil a ulozil ale cchel som aby sa mi pozicia ukazala aj v inom okne tak som si to nastavil a chcel som tam mat aj dom pre obchodovanie z grafu. a tiez mi potom neukazovalo sl a pt a tak som si vsimol ze som si spustil dom pre ine okno kde som to nemal nastavene.
Tak som ho zavrel klikol na graf v ktorom som to chcel mat a tak otvoril dom pre ten graf a potom uz to slapalo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim potreboval by som pomoct dnes som obchodoval vstupil som do pozicie nasledne vystupil z pozicie na planovanom PT ale nezobrazila sa mi ta zlta ciara ktoraukazuje kde som vstupil a kde som vystupil. Ukazali sa mi iba tie sipky. urobil som tri obchody a vsetky mi neukazali priebeh. ked som vosiel do trade activity log/ trades/
pre dnes ukazalo mi enter pozicie ale na exit mi ukazalo iba unamtched fill. Jedna sa o live ucet. V IB my vyplnilo vsetko podla planu. Mate s tym niekto skusenost

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V rámci default to nejde, dá se to obejít pokud už trh byl v nějaké oblasti a odkryl tak limity, tak se dají zobrazovat zpětně limitní SR. Řeší se ve FIMS A-Z vláknu (s fims je to i úzce spojené)....

d.t. Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> je nějaká možnost, jak si v DOMu zobrazit čakající
> obědnávky na hloubce více než 10 ticků, jak se mi
> zobrozují defaultně. Je jasné, že čím více tím
> lépe.
> Díky
> D.T.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...