Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

Mirro,
zkus udělat to samé, ale podrž při tom tlačítko Ctrl

a pak zkus ještě kliknout pravým tlčítkem na cenovou osu, vyskočí ti tabulka a nahoře jsou dvě volby - vyzkoušej to. Prohodí se jestli tahem myši měníš měřítko, nebo posunuješ nezměněnou cenovou osu. ( Jsem v práci, tak ti tu nedám obrázky, ale takto bys neměl mít problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, neporadil by někdo jak ,,zapnout v DOMu'' zobrazování kontraktů čekající na vyplnění (limitní příkazy)? Měl jsem free verzi Sierry a po zapnutí DOMu se mi klasicky zobrazovaly ceny bid/ask. Přešel jsem následně na placenou verzi balíček 5 a nyní se mi v DOMu tyto čísla nezobrazují. Nejsem si vědom, že bych cokoliv v DOMu nějakým způsobem přenastavoval apod. Pro upřesnění přikládám screen. Na sreenu je graf z 27.8. 15, ale zkoušel jsem i data ze včerejšku. Za případné rady či návrhy děkuji. Přeji Vám pěkný den.

34788

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gulii:
Snad to pomuze.
Chart DOM je třeba v grafu zapnout: > Trade>Trading Chart DOM On

Pak v GLOBAL SETTING > Customize ChartDOM Collumns >Add Bid Size/Buy Column-Centered Price + Ask Size/Sell Column-Centered Price

Pak v Settings >Collors and Widths si nastav barvy pro Chart DOM Ask/Bid Depth Volumes a Chart DOM Ask/Bid Depth Background

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den všem

zakoupil jsem si Sierra Chart balíček 5 na rok a data od IQFeed. Chci obchodovat E-mini NQ a používat ticková data pro orderflow. Vybral jsem si CME E-mini. Cena za data je 141 dolarů. One-time Initiation Fee: $0.00
Monthly Basic Fee: $95.00
Monthly Exchange Fees: $46.00
Monthly Premium Fees: $0.00
MONTHLY RECURRING FEES: $141.00

TOTAL FIRST MONTH FEES OWED: $141.00

Je ta cena v pořádku? A co znamená, že první měsíc je cena 141 dolarů? Další měsíc cena bude jiná?


Děkuji za odpověď M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cena bude další měsíce stejná. Patrně to odpovídá tomu co platím já (jen se teď nemohu na cestách přesvědčit na 100% v administraci IQFeed).

moky Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den všem
>
> zakoupil jsem si Sierra Chart balíček 5 na rok a
> data od IQFeed. Chci obchodovat E-mini NQ a
> používat ticková data pro orderflow. Vybral jsem
> si CME E-mini. Cena za data je 141 dolarů.
> One-time Initiation Fee: $0.00
> Monthly Basic Fee: $95.00
> Monthly Exchange Fees: $46.00
> Monthly Premium Fees: $0.00
> MONTHLY RECURRING FEES: $141.00
>
> TOTAL FIRST MONTH FEES OWED: $141.00
>
> Je ta cena v pořádku? A co znamená, že první měsíc
> je cena 141 dolarů? Další měsíc cena bude jiná?
>
>
> Děkuji za odpověď M.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem

můžete mi poradit? Nezobrazuje se mi Depth v DOMU vpravo od orderflow a mam vše zatržené v okně "Trade". Data mam od IQFeed. Nevím jestli se musejí připlácet. Mam zaplacené e-mini NQ a ticková data.
Další věc: šipečky v orderflow pro vstupy do obchodu a výstupy z obchodu se mi zobrazují se zpožděním. Až po ukončeném obchodu (zhruba po 10 min.) Obchoduju na simu.

Děkuji M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, mám ostrý účet u IB napojený přes API na Sierru a k tomu zatím freetrial Sierru (v rámci toho poskytuje i SC data all services, tedy ticková data na oněch 15 dní freetrialu). Pokud chci data od Sierry a exekuce přes IB tak tedy stačí jedna kopie sierry. v Global Settings - Data/trade service settings zaškrtnu jako poskytovatele IB a zaškrtnu "allow supp.for sierra chart data feed" Pak by to mělo být tak, že na grafu vidím [M] a tím pádem mám automaticky data ze Sierry a když je nemá, tak to tahá z IB. Ale bohužel na grafu (M) nevidim tedy mi to data ze sierry netahá. a to asi proto, že dále v chart settings dole jsou 2 pole: Symbol: tam bych měl vybrat SC data a následně symbol trhu Trade and current quote symbol: tam bych měl vybrat IB a následně symbol trhu Bohužel v kolonce symbol mi SC data nejde zvolit, je tam pouze možnost IB :/ (ps. zkoušel jsem to i přes 2 sierry, ale poté co jsem je zavřel a znovu otevřel tak grafy v sieře napojené na IB zůstaly černé) Prosím o radu d.t.

35290

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

FIMS OTAZKA

zdravim

chcem sa opytat priamo Petra alebo niekoho kto obchoduje FIMS cez sierru.

V nasledujucich dnoch sa planujem sa zucastnit kurzu FIMS rad by som mal vsetko pripravene aby som mohol hned po kurze alebo uz poas zacat s testovanim. Sledujem videa na youtube a v niektory je ze sledujete na lavej strane dalsie 3 trhy kde hladate divergencie. A nikde nevidim zoznam co budem potrebovat pre fims nakolko som este ID trading nerobil mam ale skusenosti s pozicnom obchodovani a rad by som sa skusil aj nieo ine. A trochu sa stracam pri vybere balickov pre sierru + fims.

predpokladam ze budem potrebovat

package 5 co je 34 usd = 100 real time symbols
real time data connection 35 usd
poplatok burze CME, GBLX 94.5
total : 163.5 usd / month
je to vsetko? alebo som nieco zabudol.

A este jedna otazka sledoval som aj video kde porovnavate data iqfeed a sierra vas nazor bol ze sierra data su porovnatelne s iqfeed. Vyssie moky popisoval sierru s iqfeed data kde to vyslo 176 usd/month s poplatkom za sierru. Obsahuju data iqfeed nieco viac nez sierra pri rozdiele 12.5 usd/month alebo su sierra data uplne postacujuce.

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...