Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nový Sierra Chart real-time datafeed – kvalitní a současně levná ticková data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 78
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Goldkey:
Na Ninju to určitě připojit nepůjde, jak vidíš, jedná se o doplněk k Sierrě a pochybuji, že budou budou vymýšlet cestu, jak to dostat ke konkurenci.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Nějak jsem prolezl sieraweb, je to tak, že aby běhaly volume profily apod. musím pořídit package 5 (cca 45USD/měsíc) a k tomu případnědata za 30USD?

Pořád jsem na vážkách, jestli mám pořídit Ninju nebo Sierru...

Díky
H.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zajímává novinka od sierry. Jen bych se rád zeptal (bude-li někdo vědět)
Používám SC od Infinity. SC se spouští přes nějaký jejich launcher (infinityAT). Ke spuštění této nové služby od SC je potřeba na jejich webu vytvořit účet a zaplatit za tyto data. Ten jsem si vytvořil, ale nevím, jak se k tomuto vytvořenému účtu spáruje moje SC.
Do teď jsem žádný účet u SC neměl, protože jí mám pronajatou od Infinity.

Věděl by někdo?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

honzasek

v umístění Program Files/YesTrader je ikona Sierrachart... myslím, že pokud na ní klikneš tak otevřeš sierru samostatně, ale pak je i jiná cenová politika a to podle webu sierrachart a né infinity.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Ať jsem prolezl SC shora dolů nazpátek, indikátor tick jsem nenašel. Neví někdo, zda je to tím, že mám level 3 a ne 5. No, skutečně nevím jinak kde ho mám hledat, pod jakým symbolem, pod TICK.Z nebo TICK.Z (R) ho nenacházím.
Pokud někdo ví, pak díky za radu. quaran


Je lépe zapálit svíci než proklínat houstnoucí tmu :) [bold] [/bold] [bold] [/bold]

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

yord
Dík za odpověď. Bohužel tudy cesta nevede. V tomto adresáři co píšeš je jen .exe instalační soubor SC. Tato ikonka na spuštění samotné SC je jinde.
Tuto cestu jsem zkusil, ale nic z toho. SC se ani nerozjede.
Infinity jsou mezi podporovanými brokery SC a tutíž by to mělo fungovat. Pokud zaškrtnu v SC ten checkbox (jak se píše v článku), tak by moje SC měla nahradit data od Infinity těmi od SC, pokud bude požadovaný symblo z burzy CME.
Samozřejmě musím u svého účtu na webu SC mít zaplacený poplatek 35 USD.
Hledal jsem řešení na webu SC v administraci svého účtu. Čekal bych, že tam bude něco jako "vyberte svého poskytovatele nebo brokera". Pak by to mělo logiku, ale nic takového jsem nenašel.
Takže jak spárovat účet na webu SC a desktop platformu SC od svého brokera.
Nevím... :)

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

honzasek

no tak potom si stáhni Sierrachart ze stránek sierrachart a tam aktivuj datafeed od SC. Platforma ATchart od infinity může být spuštěná vedle.Stejně pokud bys chtěl obchodovat, tak musíš příkazy zadávat buď do grafu SC od infinity, mebo přímo do doomu. Samozřejmě nemůžeš obchodovat v SC , která je z webu SC. Tam si můžeš jen a pouze zobrazovat graf. Obchodovat ne.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Mně by zajímalo jak se s těmi daty dá pracovat?
Dá se zajistit aby se to přímo sypalo do databáze? Sierra chart nepoužívám, mě by zajímal jen ted datafeed. Jak s ním pracovat dál?

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

PPavell

Dík za info. Podívám se na to. Já tedy zatím level 5 nepoužívám, ale právě to zvažuji. Infinity level 5 nabízí za 39,95/měsíc a SC za 35 USD.
Ty 4 USD asi nehrají takovou roli. Jen zatím nevím, jak to využít. Chtěl bych zapojit do systému Numbers Bary, ale zatím o nich mnoho nevím. Škoda, že neexistuje nějaké demo.

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.