Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Strategy Runner


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 54
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Psal jsem dnes na info centrum a rovnou mi na to odpovedel mejlem pan Kuel... takze,tady je zneni :

Na Demo GSTrader DOW nenajdete protoze DOW je na CBOE a na Demo je sice velke mnozstvi komodit, nicmene pouze z CME.

Smysl treningove platformy - jak bylo vsem firmam vysvetleno z Chicaga firmou GHCO i RCG - je umoznit zakaznikovi seznamit se se vsemi funkcemi, (prakticky naucit se to co platforma umi), eventuelne testovat nejake strategie. Demo platforma SR dokonce bude nabizet sice stale jeste zdarma, ale pouze DVA indexy, Nasdaq a S&P500.


Sorry!



JK


Takze uz neni treba hledat :-)..

Robert

PS: po prvnim seznameni s GST musim rict,ze je mnohem propracovanejsi nez puvodni Strategy Runner..nabizi i nekolik oken otevrenych najednou,coz je fajn. Dale pak zadavani pokynu primo v grafu. Akorat co mi stale prijde dost zvlastni,jak je malo citelny indikator RSI , prijde mi malo "kostrbaty"..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,
Chtěl jsem se někoho zeptat kdo používá strategy runner ,jestli má problémy s vyobrazením grafů,poslední dobou se mi stává,že napřiklad když sleduji realné grafy od 15.30h do 18h a potom musím platformu bohužel vypnout (práce).Tak večer při opětovném načtení grafů, se mi open a close jednotlivých baru v daný čas tedy od 15.30h do 18h liší např o 2 až 3 ticky,než bylo při sledování v reálném čase. Kužel mi to nedokázal vysvětlit.Synchronizaci času v počítačí mám,tak jak je možné že se mi data vyobrazují při načtení večer jinak? Může být problém v nastavení?Dříve se mi to nedělo. :S :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Zdravím,
chtěl bych se zeptat kteří brookeři podporují obchodovaní s platformou Strategy Runner. Hledám, hledám ... ale nenacházím. Případně, kdyby měl někdo zkušenosti a moh doporučit osvědčeného brookera, který akceptuje tuto platformu.
Předem děkuji za odpověď a přeji všem spoustu příznivých trendů ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tuto platformu používá např. již tady zminovaný broker, který mimichodem mluví česky na www. globalfutures.com. Je zde i vlákno ve foru
www.financnik.cz/forum/read.php?4,3698,page=8
Tato platforma je již překonaná novinkou GST, která je zde taky uvedena. Ovšem měsíční provoz stojí 50$.Je to vynikající platforma, kde si můžete nastavit různé strategie. Nevýhodou je, že tu není Woodi indikátor pokud ho zrovna používáte. výhodou je přímé obchodování z grafu a dobré řízení multipozic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím všechny uživatele. Mám na Vás zvláštní dotaz. Používám demo StrategyRunner přes colloseum a nezdá se mi, že je to moc reálné. Ještě jsem neměl prodělečný den a je mi jasné, že to demo nastavení je asi easy, protože mám imaginárně cca 500% za měsíc+. Mohl by mi některý oficiální uživatel osvětlit rozdíl? Zajímá mne hlavně rozdíl mezi zadáním a uskutečněním obchodu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zalezi na mnoha aspektech, ktere je nutne vypozorovat, zda vas tam nekdo balamuti,nebo jste proste machr :)
v prvni rade je jasna vec zkontrolovat si prubeh grafu vami obchodovanych komodit i z jinych zdroju, zda je vse
stejne( nikdy zcela na 100 procent neni), vetsinou u tohoto bodu zjistite,zda vam posilaji do platformy real.data.
dalsi vec je pak plneni prikazu pri vstupu, vystupu.. zde je take mnoho moznosti,ale pokud jedete vse market,
rucne ukoncite pozici,tak se vzdy utvori mensi uskok ceny od te,kterou mate aktualni.. i kdyz neni to uplne pravidlo.
500procent neni zase tak moc, rekl bych bezny vykon zacatecnika,takze jeste si trochu maknete :) ,samozrejme kecam.
kazdopadne,pokud bych mohl doporucit pro porovnani realisticnosti,tak zkuste treba jeste ninja trader,nebo jiny software i s jinymi daty. ja pres SR obchoduji v realu a prijde mi jako docela schopna platforma,trebaze k dokonalosti
ma rozhodne daleko..

hezky den

Robcz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

×
×
  • Vytvořit...