Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Strategy Runner


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 54
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 months later...

SR - návod v češtině
www.emax.cz/userfiles/file/pdf_manual/manual_strategy_runner.pdf

Osobně doporučuji, z mého pohledu zatím nejlepší platforma , hlavně automatické strategie. SR se dá jednoduše naprogramovat na celý den. V reálu je nutné si objednat "Advaced" verzi. Liší se pouze vyšším poplatkem za RT, asi 1$. Ovšem pozor.....program vždy doporučuji vyzkoušet na training verzi, nijak se neliší s ostrou. Po 14 dnech pro opakování zaslání dema nutno změnit Email. Všechny dostupné novinky jsou na doméně "strategyrunner.com"

PS:
POZOR. Team provozovatele SR monitoruje všechny demo verze. Pokud vymyslíte účinnou strategii (ziskovou nad 1000$ / den), je Vám tento systém automaticky "ukraden", tzn. staženy hodnoty z vašeho programu. Je to sice jedno, jen že z Vašeho úsilí slízne smetanu i někdo další.... (td) :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pro pokročilé uživatele zanechávám vodítko podprogramu "Strategy Builder" pro automatické obchodování bez stop-loss zajištění a přeji všem závislým nadšencům elektronických derivátních trhů řádné vzrušení a pevné nervy při "vyžírání zisků z trhu" ;)

www.strategyrunner.com/Content/automation.php?view=SBuilder#StrategyBuilder


PS: POZOR.
Opětovně varuji používat osobní automatizované strategie přes server SR "strategyexchange.com", popřípadě doporučuji několikanásobné zabezpečení proti stažení softwaru z vašeho PC. Standardní zabezpeční windows je automatickým pirátním SW okamžitě prolomen a pokouší se Váš program zcizit. Následně jste opakovaně kontaktováni a otravováni podivnými lidmi s žádostí o "spolupráci"
:( - (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Zeli: Ahoj chtěl jsem ze zeptat od kterého brokera máte do strategy runneru data. Já je mám od PFGbest a v současné době prý se strategy runnerem končí. Máte stejný problém nebo se to týká jen PFG. Strategy runner mi dost vyhovuje a rád bych ho používal dál tzn.klidně půjdu jinam. Ovšem bylo mi řečeno ,že snad končí úplně.

Díky za info, pokud máte informace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK, mě to taky nějak nesedí ale u PFG tvrdí, že má strategy runner nového majitele a ten ruší spolupráci s většinou brokers. Byl mi nabídnut Bestdirect 8 ale to je pro mne osobně děs. Jinak kdyby nebyla jiná možná možnost tak jako nejpřijatelnější vidím Ninjatrader7, ten u PFG také lze.

Díky za případné info.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Tak i po opakovaných dotazech, zda-li platforma SR končí, se mi přímo od SR nikdo nevyjádřil (td). U RCG (můj broker) mi tvrdí, že je to nesmysl. Platforma prý nadále pokračuje ve stejném znění, dokonce jsou připravovány další aktualizace ke zdokonalení celého systému.
Fakt je, že posledním rokem byly UpGradovány automatické systémy Builder (nechával jsem odkaz někde v dřívějším příspěvku). Je to sice v ANG, ale přes google online se to dá docela slušně přeložit, jak to celé funguje. Takže jestli Ti u PFG tvrdí kompletní konec platformy, kdo ví, co v tom opravdu je.....mohou v tom být nevyjasněné dohody, hlavně v maržích RT obou firem a samozřejmě následně pomsta odloudit zákazníky. Vidím to spíše v tomto duchu . :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Pozor všem.
Kdo obchoduje přes platformu Strategy runner, od nového roku může docházet bez Vašeho odsouhlasení k zvýšení poplatku za provoz platformy. Doporučuji Vám proto pravidelně kontrolovat výdaje na Vašem účtu. Dříve známe poplatky platformy SR jsou u verze "Classic" 0,5USD/RT a u verze "Advaced" 1,5USD/RT. Mohou být doplněny stržením jednorázové částky 100USD / měsíc. Komu se tak stalo, pokud máte smlouvu řešenou poplatkem za obchod a ne paušálem, ve vlastním zájmu na věc upozorněte svůj brookerský dům co nejdříve a požádejte o jejich navrácení. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...