Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Strategy Runner


Doporučené příspěvky

Ahoj všem.
Již měsíce čtu a zkouším atd. a už z toho všeho mám hlavu jako balón. Aktuálně jsme narazil na brokera, který mi poslal GST jako demo platformu. Zjistil jsem ale jednu věc. O víkendu se do ní nepřihlásím, tipuji to na to, že se neobchoduje, tak mám smůlu. Ale dnes mi to chvíli jelo, koukal jsem tam na nějaký graf, pak to najednou jakoby zatuhlo, sice se čísla v Bid/Ask volume měnila, ale grafy se ani nepohnuly. A aktuálně (cca od 22:00) se už ani nepřihlásím.
Nevíte čím to bude? To se jako zastavilo obchodování? Vím, že dnes měli v USA svátek, ale proč ten graf chvíli šel a pak konec? To mi nejde do hlavy.
A ještě bych se chtěl zeptat, když se teda k tomu nejde přihlásit, když se neobchoduje, tak to znamená, že na pilování technik a rozbory atd. si musím pořídit jiný program? Přijde mi to hloupé, že mě to do programu nepustí, když se neobchoduje, však já chci jen vidět historii.
Manuál k programu, aspoň co jsem četl zatím (anglicky), mi toho moc neosvětlil, protože to je spíš strohé oznámení, že je tam ta a ta funkce na tom a tom místě...ale co ta funkce dělá a proč, to již ne.
Potom by mě zajímalo, zda je možné v těch informacích někde vyčíst info o tom kterém futures. Prostě, abych měl pak jistotu, s čím to vlastně obchodujem.
Nevím, zda to je možné jen tak vysvětlit, ale snad se někdo zkušený najde, kdo mě pochopil :-)
Předem dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • Odpovědí 54
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,
Koukam ze tady uz je tohle forum asi mrtve,ale nenapada me kam jinam vlozit mou otazecku,mozna nekdo poradi.Chci si nastavit v platforme strategy runner trailing stop,tady kdysi uzivatel vlastas daval nahled jak se to da ukladal,ale bouzel neumim anglicky tak jsem dost dobre nepochopil jak ma tam ty udaje vlozit,jako jde me o fungovani,kam jaky udaj zadat aby v konecnym efektu se me treba stop loss posouval o 70 $.To se tam udava asi v bodech,ale nechapu jak presne se nastavuji ty hodnoty,v jakem policku co zadat.Jestli nejakej rozdil bodu a od ceho jestli od meho vstupu,nebo jak to vlastne funguje.No doufam ze sem to napsal aspon trochu srozumitelne,ze pochopite o co me jde,snad se me nekdo ozve.Pokud ma nekdo treba konkretni zkusenost s e-mini nsdq nastaveni hodnot budu rad.Tak diky a preju hodne uspechu

Soptik 009 ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no to ja taky,ale bouzel to nedokazu dodrzovat,kdyz vidim jak to jde nahle proti me tak to ukoncim,proste s tim stale bojuji,takhle aspon budu vedet ze muzu v klidu odejit a pak bud to zasahne PT nebo SL,nebo poripade neco mezitim na zaklade posuvneho sl.Zatim nejsem schopnej v realu se divat na prubeh obchodu,na demu bylo vzdycky vsechno ok,proste ten strach. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na platformě nad okýnkem počet kontraktů je NONE. Kliknete pravým a otevře se nabídka. Zvolíte BRACKET a vyplníte příslušné hodnoty v bodech. Profit, loss, zatrhnete TS, změna ceny a změna SL.
V dalších nabídkách je to pro více kontraktů, kde je možnost nastavit dva nebo tři PT, časový výstup, apod.
Návod je v HELP-User's Guide.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jak nic nedělá. Musíte zadat hodnoty PT, SL, p.ch.- o kolik se zmení cena, s.ch.- o kolik se bude měnit posun SL a zatrhnout trailing stoploss, aby se to posunovalo.
Příklad pro trh S&P. PT=3, SL=1,5;P.ch =2,5; S.ch.=2,5. Znamená to, když se cena trhu posune o 2,5 bodu pak SL se ze zadané hodnoty 1,5 b posune o 2,5 b , tudíž na +1B.
Když toto zadáte kliknete OK a místo původního NONE uvidíte v políčku BRACKET. Ted musíte vstoupit do trhu na váš signál. , např. tlačítkem buy nebo sell podle směru trhu. Po vstupu do trhu se vám automaticky zadá nastavený PT3b a SL 1,5 b. Jakmile dosáhne trh nastavených P.ch. 2,5b pak se bude posunovat automaticky SL.
Takto to funguje. Další výhoda spočívá v tom, že po aktivování jednoho příkazu se automaticky ruší druhý příkaz. Tuto funkci hojně využívám. Nemůže se mi stát, že po dosažení PT mi zůstane v trhu "viset" stop příkaz.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Dobrý den,
poslední příspěvek této diskuze je již poněkud minulostí, doufám tedy, že se najde někdo, kdo odpoví:-) Ví někdo, jaké jsou poplatky u Colossea? A konkrétně, kolik stojí platforma Strategy Runner??? A ještě jedna otázka, která se moc netýká tohoto fóra, ale stejně ji zde připojím... Nevíte, kde sehnat historická data e-mini trhů (konkrétně e-mini Dow Jones, 5minutový timeframe)??? Moc děkuji předem za případné odpovědi. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

BaruskaK:
Pokud vím, tak v programu MAX jsou poplatky za jeden obchod RT 30 dolarů. Platforma SR by měla být zdarma (aspoň tak jsem to pochopil při hovoru s jejich člověkem). Nejlépe by bylo dotázat se přímo v Colosseu. A nebo na Colosseum úplně zapomenout a obchodovat přes brokera, který SR nabízí, a komise má rozumné.
Taky používám platformu SR a platím cca 4-7 dolarů za kompletní obchod se vším všudy - cena je různá podle trhu. Nejlevnější jsou bondy, pak miniindexy, měny, a nejdražší grains a meats.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...