Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Strategy Runner


Doporučené příspěvky

  • 2 months later...
  • Odpovědí 54
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, uvedenou platfotmu používám již cca 2měsíce a musím přiznat, že jsem s ní velmi spokojený.. Prostřednictvím SR obchoduji na ID miniDJ (YM), téměř všechny měny i bondy (US) a v nabídce mám možnost obchodvat i mini ropu (QM). Takže můžu jen doporučit (hlavně i proto, že jsem před tím používal na elektroniku RefcoXpress) a vůbec se to nedá srovnávat...:))... Takže u mně má SR (tu) Úspěšné obchody přeje Vlasťa p.s. pokud by bylo potřeba pomoci s různým nastavením, rád pomůžu i když si myslím, že je to velmi intuitivní...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
Ctěl jsem se zeptat jestli v této platformě,nebo i nějaké jiné ,je možné,pokud jsem v otevřené pozici,a zadám jeden výstupní příkaz jako SL a jeden jako PT,tak pokud je jeden znich exekuován aby se druhý sám odstranil.Jde mi o to,že jse mi může stát,že budu mít otevřenou pozici a budu muset jít do práce :( ,mohlo by se stát že příkaz ktery by tam zůstal by mi otevřel nechtěný obchod.Nechtělo by se mi předčasně kvůli tomu uzavírat obchod.Kdyby to možné nebylo,tak jestli se dá toto domluvit s brokrem po telefonu a kolik taková služba přibližně stojí?Chtěl bych obchodovat intradenně mini DJ.
Děkuji :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Každá slušná platforma by Vám měla umožnit zadat zároveň SL i PT s tím, že když bude vyplněn jeden příkaz, tak bude druhý automaticky zrušen. Pokud chcete obchodovat E-mini, pak to umožňuje i doporučovaná platforma TSim+.
Tam zadáte příkaz na vstup do trhu a při jeho exekuci se vám automaticky zadají do trhu oba příkazy na SL i PT.
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To tomasino:
Zdravím, musím přiznat, že nad otázkou jsem se musel maličko pousmát... Rozhodně nechci, aby to bylo špatně pochopeno, ale při představě, že jste v otevřené pozici na ID (např. miniRussell 2000 či miniDJ) a nyní klidně odcházíte do práce vydělávat korunky mi to přijde minimálně humorný... Ne nad tou pointou, ale hlavně proto, že já když jsem v otevřené pozici, tak jsem málem přilepený k obrazovce a nic jiného mně v té chvíli nezajímá... Sleduji vývoj každé svíčky, vyhodnocuji indikátory, posouvám SL, uvažuji o potenciálu vstupu atd.... Nicméně, abych odpověděl na Vaši otázku.. Já používám SR a záleží, jakým zpusobem si nastavíte systém exekucí... (možnosti jsou poměrně veliké). Já mám přednastaveno, že okamžitě po exekuci vstupu se mi postaví SL (v YM SL 15pt, PT 24pt automaticky). A po exekucí SL či PT se automaticky zruší ten druhý příkaz. Jinak lze nastavit trailing SL, vlastní strategie obchodování atd.... Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

×
×
  • Vytvořit...