Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex data a historická data


Mišák

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 135
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Norwegen Napsal:
-------------------------------------------------------
> Data z gainkapital mi nejdou naimportovat do MT4.
> Se starými daty od Alpari jsem tento problém
> neměla. Dokážete mi někdo poradit? Zkoušel jste to
> někdo? Předem díky.

Musím přiznat, že ani mně se to nedaří, MTéčko je odmítá, asi bude potřeba je převést do nějakého jiného formátu. :( :( (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Preji dobry den,

porovnaval jsem data od GainCapital(tick), Alpari (1min), FinAm(1min), ForExite(1min) s daty CMSFX(1min, "ostry" ucet, data od 05.2006). Krome GainCapital obsahovala jina data vyrazne odchylky a vypadky.
Data jsem porovnaval v prubehu prelomu roku 2006/2007 (data 05.2006-02.2007), pak jsem jiz testy neprovadel - je tedy mozne, ze se kvalita (...) zmenila.

Data CMSFX z demo-uctu se od dat z "ostreho" uctu temer nelisi, v nekolika pripadech jsem zjistil odchylky +-1 pips. Na demo-uctu obcas zkousim nektere strategie, ktere pak porovnavam s vypocty na datech z "ostreho" uctu.

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

rockin Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím, po přečtení Tomášova článku o využití
> Excelu pro obchodování teď řeším, kde stáhnout
> data- open, close, high.. na internetu pro měnové
> páry. Poraďte mě někdo prosím, díky


muzes vyuzit moznosti exportovat tyto data z MetaTraderu. stahni jakekoli demo MetaTraderu a history center si exportuj pozadovana data do *.csv

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Mišák: 3. liší se data různých obchodníků natolik, že se občas vyskytne příležitost, byť i kraťoučká, že by se dala využít na arbitráž?

Sid: 3. K prodlevě mezi "náběhem" a realitou u dat mezi jednotlivými makléři a dílčími programy určitě dochází, ale řekl bych, že to bude spíše záležitost max. 5 vteřin a rychlost reakce by musela být tomu adekvátní..

Na demo účte to nie je pravda. Rozdiel medzi grafmi Interbank FX (MetaTrader) a CMS (VT Trader) je taký veľký, a tak často sa mení (nie príliš často), že sa tam dá vpohode robiť arbitráž takmer úplne bezpečne. Moja otázka teda je: sú live dáta na rozdiel od demo dát u väčšiny brokerov viac rovnaké?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...