Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

BB

intradenne neobchoduji russel, pozicne ano. Neni to jen otazka nizke likvidity ale hlavne celkoveho pohledu na tento trh. cca pred 10 lety byl tento trh volatilni, kdy pohyb 1000 az 1500 byl bezny a hlavne krasne vykresloval struktury a swingy. To je presne vec ktera dnesnimu TF2 chybi. Obchodovani korekci byl velmi silny nastroj a v podstate se dalo zivit jen na tomhle trhu.
Obecne kdyz vybiram trhy na obchodovani tak se divam na likviditu, volatilitu a strukturu swingu. Jsem trend obchodnik a tak hledam moznosti do trendu, ale zaroven je treba videt kontext s dalsimi trhy, protoze se navzajem ovlivnuji. Napriklad nikdy neobchoduji FESX ve smeru FGBL atd.

Ano NQ je dobra varianta pro dnesni dobu, nicmene opet je to otazka jaky system obchodujes, protoze velmi koreluje a proto je treba hledat opet v kontextu. Pokud chci byt short tak nechci videt ostatni indexy long. Nejedna se ani tolik o intermarket analyzu, aleje to proste selsky rozum. Kontext obchody jsou jednodussi, jen je treba byt peclivy pri vyberu vstupu.

ES take dobra volba nicmene rad bero obchody po open a ocekamav rychle zisky. Sedet u PC 5 hodin pro 200us neni zajimave. Jak rikal pan Werich - cas to je velmi cenna komodita :). Takze ES volba pro pozicni obchody, nicmene je treba vedet proc treba dnes otevrel s takovym gapem a mit na to pripraveny system. Bavim se ciste o technicke analyze nic vic. Ani si nemyslim ze AOS a algoritmy ridi cely tento trh, to neni ravda.

FGBL je pro me likvidni a citelny trh - treba hlidat dalsi trhy kam smeruji, abych neobchodoval v rozporu se selskym rozumem

DAX - rychle penize rychle ztraty, je mozne vydelavat opravdu v kratkem case vysoke castky, ale take je mene likvidni a nadeluje negativni skluzy. Bere novackum rychle ucty, narocny trh na emoce, ktery si zije svuj vlastni zivot.

GC - pri spravne technice obchodovani velmi dobry trh pro itra trading, ale pozor na volatilni svice behem nekolika vterin, vas SL100 sklouzne klidne na SL160. Plati i naopak ohledne PT, porotoze umi za par sekund klidne 500us - obchoduji jej velmi rad

CL - velmi dobry trh hlavne po open - nic pro zacatecnika, obchoduji rad

6E - pro me super trh, hezke swingy , dobre citelny - obchoduji v kontextu s us indexy


:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ahoj všichni,
chci se jen zeptat. Jaký bych měl podle Vás zadávat Stoploss a Profit target na Russelu při obchodu s jedním kontraktem na timeframe Range 15? Dělám si obchodní plán a připravuji se na backtest. Budu rád za každou radu. Back test jsem jeste nedelal. Jsem ve fázi kdy jen koukám do grafů a hledám cit. Přitom zkouším vstupovat podle Finwin 0v,2v a bigV v Ninjovi(demo)a přijde mi celkem rozumné 21ticků SL : 42ticků PT. Obchoduji 15-17:00 našeho času.

Všem přeji úspěšné obchody

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...