Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Sinuhet:bohuzel ne, cekal jsem na nej, ale ta situace tam nebyla pro muj vstup idealni... volume sice obrovske, ale ne tak, jak bych ho chtel videt a i kdybych tam vstoupil, tak by me to vykoplo s mensim ziskem asi za dve minuty na tom zpetnem pohybu... on ten Trailing SL ma nekdy vyhody a nekdy nevyhody :) kazdopadne mam diky nemu mnohem lepsi RRR nez kdy driv... :) jak se dari tobe v novem roce?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cipinek: ahoj, ziju ja i ucet, i navzdory slabemu konci ledna, leden zustal pekne v plusu... ale rozjizdim i nove strategie a portfolio s opcemi, takze ted uz nekoncim po seste vecer, ale studium a rizeni pozic konci spis az kolem desate vecer a nemam tolik casu a energie jako driv na to, abych sem chodil...

v praci jsem podal vypoved a prechazim na full time trading, ale minimalne do konce brezna zustavam v tehle vrazedne 15h pracovni dobe :) takze minimalne do konce brezna se tady ani moc ukazovat nebudu... co bude potom, se uvidi...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
tak to je mi ctí, že jsem mohl takřka v přímém přenosu sledovat vývoj tradera, který na začátku dělal samé školácké chyby, bojoval s netrpělivostí, chamtivostí a strachem, aby nakonec správně porozumněl struktuře trhu, aby "lépe" věděl, kdy co a jak použít. Informaci o tom, kolik obchoduješ kontraktů jsem z tebe nevymlátil, ale osobně si tipuji, že aby se člověk odhodlal přejít na full time trading, měl by obchodovat minimálně 3 a vyšší počet kontraktů při zisku cca. USD 1000-1500 nakontrakt pro začátek, protože ne vždy se bude dařit. Přeji hodně úspěchů v tradingu, nalezení nových cest při správě celého portfolia a tak nějak ať se prostě daří všechno na co šáhneš jak v pracovních tak v soukromém životě.
Ne ať tady za 3-4 měsíce brečíš, že musíš jít zpátky do práce... :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

slibena odpoved na dotaz z jineho vlakna...

cipinek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdar Tarako, ty žiješ? Co tvůj full-time trading,
> žije taky? Daří se ti naplňovat tvoje měsíční
> cíle? Jsi teď aktuálně v zisku?

Ahoj, ziju. Stejne jako zije muj ucet a full time trading.

Od zacatku roku to mam v intradennim obchodovani nejak takto>

Ziskove mesice: Leden, Brezen, Duben, Kveten
Ztratove mesice: Unor (tam nejvic pracovaly nervy po podani vypovedi a chybovost byla velika) :)

co se cilu tyce, tak ty mam vzdycky vyssi nez je aktualni vykonnost :D aktualni vykonnost mi zatim staci na obzivu, ale jen u toho zustavat nehodlam :)

V cervnu se venuju prevazne studiu a aplikaci Petrovych metod popisovanych ve FIMS kurzech a procvicuju si casovani vstupu. Coz je pro mne pomerne zasadni s ohledem na zvyseni uspesnosti vstupu, kterou jsem mel ac ziskove, tak dost nizkou a dost to rozkolisavalo equity. Vzhledem k tomu, jak me oslovil online webinar FIMS, jsem si doplatil i nabizeny mentoring, na ktery se uz tesim :) Clovek se i po x letech dozvida stale nove veci :)

at se dari! :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tarako,

jsem rád, že ses ozval a že se obchody +- daří. Škoda, že už sem nepřispíváš, úplně to tu zpustlo, ale chápu že s Tvým obchodním stylem přes OF to ani není možné. Já se po dlouhé době vrátil na sim, ptž můj systém začal vypadat spíš jako živení brokera na poplatcích, než budování kapitálu. Trh buď k SRs vůbec nechodí nebo je propaluje o pořádný kus, systém sice celkově ziskový je, ale jedná se o pár zoufalých stovek dolarů za měsíc. Uvědomil jsem si, že napasování pravidel na trh prostě mě nefunguje, trh se neřídí podle pravidel. Proto jsem se rozhodl začít obchdovat skoro a pouze na základě vlastního citu, podle volatility a dle toho jak se trh chová, beru teď trhy více jako "umění" než jako opakující se historii. Obchoduji s RRR 1:1, 100 dolaru zisk nebo ztráta a sleduji úspěšnost vstupů, pohybuji se mezi 40 - 60 %, chci se dostat k 60% úspěšnosti vstupů při RRR 1:1

Ať se Ti daří a někdy o sobě dej vědět.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: ahoj, s tim citem opatrne... ty vstupy by mely byt opakovatelne... 40-60% je docela velike rozpeti, kolik obchodu aktualne mas a s jakou uspesnosti? aktualne cvicim vstupy dle Petrova FIMS taky s RRR 1:1 a nutno rict, ze se dari drzet tu uspesnost kolem 60% (aktualne mam takto asi 70 obchodu) a to jeste delam dost chyb... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: mozna to bude znit zbytecne az moc provokativne, ale trhy nejsou ani umeni ani opakujici se historie... trhy jsou AUKCE :D od toho je treba se odpichnout a s tim je potreba zacit pracovat, samozrejme to jde skrze PA a jednoduchy volume indikator, ale pres OF je to jednodussi a presnejsi :)

Obchodnik je v podstate predator. S/R zony jsou jako mapa mist, kde se da s vetsi pravdepodobnosti cekat beh celeho stada ovci, kde na nej budou cekat lovci se svymi pastmi (market makeri), footprinty jsou jako dalekohled, ktery ti jako predatorovi umoznuje pozorovat stado z bezpecne vzdalenosti od stada i lovcu a vrhnout se na ovce, jakmile se chyti do pasti a lovci zacnou utocit... v ten moment mas nejvetsi sance na to, ze lovcum nejakou tu ovci seberes a vemes nohy na ramena nez si te vsimnou :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...