Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 246
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jeste existuje jina moznost, jak zvysovat %win, a sice prejit na delsi casove ramce - 10, 15, 30 min. Nebudete sice hotovy s obchodovanim za 1 hodinu, ale spise tak za 4 i s pripravou, ale vyrazne ubyde stres, zvysi se rozhodovaci cas, snizi casovy tlak, zvysi prumerny zisk na obchod (nemusite resit komise ci slip 1-3 ticky).
Samozrejme jsou zde i nevyhody: vyssi dolarovy SL na kontrakt (coz ja neberu jako nevyhodu), mene obchodu na jednom trhu (klidne ale zvladnete 4 trhy naraz), vice trpeliveho sledovani a promysleni obchodu.

Osobne si myslim, ze spousta lidi, co se snazi vydelavat na takto malych tf na to proste nema bunky. Sam jsem byl ten pripad. Bohuzel se zde ani o takove moznosti nemluvi. Lide rovnou chodi na 1-2 min grafy, kde bojuji s algoritmy, skalpovacimi systemy a predevsim sebou samymi. Jednoduse se tomu da pri tom predejit pomoci vyrazneho zvyseni tf.

Tento pristup je pro analytictejsi typy, kteri zkratka potrebuji svuj cas na provedeni obchodu. Sam jsem si pripadal divne, kdyz jsem zacal obchodovat 5 min tf, ze uz je to moc vysoky ramce a ted obchoduji 30 min a lip se mi jeste nikdy neobchodovalo.

Jen, ze je zkratka vice ruznych cest...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Taraka:

Právě proto chci udělat AOS mýho systému - kvůli rychlosti rozhodování a bez psychickýho tlaku, bohužel můj systém je založenej na price action a je docela náročnej na programování (teď mám napsanejch 3000 řádků a to jsou zatim jenom vstupy :)) . Systém chci nahodit na 1min TF, protože to zase umožňuje obchodovat s více kontrakty a diversifikovat risk...U delšího TF bych na 4 kontrakty potřeboval takových 50K a to už je moc...kdyžtak pozdějc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak cervnovy trening vstupu jsem zakoncil s win 62%, 29 obchodu, 11 ztrat (z toho 7 vylozene chyby) a 18 zisku, RRR 1:1... jeste musim trochu zapracovat na tech chybach, jinak celkem v pohode...

to Pavel K.: jsem rad, ze se dari ;) (tu), osobne bych mel asi taky trochu problem s temi velikymi SLs... jake win % s tim dlouhodobe dosahujes?



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka:

uvažuji o zakoupení online FIMS kurzu. Posunulo tě to dál, myslíš že ten online kurz samotný, bez účasti na živém kurzu má přínos? Momentálně obchoduji live trendový systém na základě kurzu od jednoho pána z Pardubic. Dokážu produkovat zisk cca 10 % měsíčně, ale chci zlepšit úspěšnost vstupů a konzistenci, kromě dalších věcí.

Díky za tvůj názor.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Klepino
Kdyz uz spekulujes nad vstupem po pripadnem falesnem prurazu a navic v tak rozjetem trendu, tak bych si tam zakresloval aspon jeste trendovou caru. Nasledne bych vstupoval az po jejim prolomeni , bud primo , nebo bych pockal na odraz od high nedavneho swingu (sr).Zalezi jak se trh vykresluje pred vstupem.
Mozna se ti to bude zdat vstupovat takhle uz pozde ale stale si myslim ze tam bude lepsi sance.
Taky bych sledoval v bode prurazu a pred nim, co se deje na volume.
Ale to asi delas.
Mej se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to athos: ahoj, ja zatim mentoring neabsolvoval, ale dokoupil jsem si jej ted s terminem pres leto... samotny online kurz ma rozhodne co nabidnout a ten posun, co u sebe vidim, je zatim zalozen pouze na nem, nebot feedback dostanu az v lete :)

ja v podstate hledal presne to, co ty, vetsi konzistenci (a tedy i WIN %), rekl bych, ze to uz online kurz sam o sobe nabizi v podobe dobre vymysleneho ucebniho planu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Motley: vstupovat do trendu - na to vůbec nemám buňky, vůbec nepoznám to místo, kde bych měl vstoupit, protitrendu mám pocit, že aspoň vidím, "přibližně", kde se trh otočí. to Balian: průraz zakreslené trendline by byla určitě možnost, ale myslím že bych musel jít po větší PT a větší SL, zvlášť v tomhle turbulentním trhu, kde se trh fakt kolikrát hodně vrací Jinak přikládám dnešní obchodování, kde jsem dost se štěstím přišel jen o 100 dolarů, dnes jsem to velmi velmi přeobchodoval, vzhledem k těm fundamentům.

31840

Link to comment
Sdílet pomocí služby

klepino:

na co mas v grafu EMY kdyz beres obchody proti nim?? Nauc se alespon zakladni cteni swingu / je to toho plny NET/
Neexistuje tezsi obchodovani nez proti trendu. Jak muzes videt protitrendove obchody kdyz neumis rozeznat trend??
Kolikrat musis nastoupit do protitrendu nez se trh otoci?? Pokud nepouzivas vyssi TF jako 30m 60m, tak nikdy nemuzes vedet kdy dochazi k obratum trendu. To ci vidis na 1M nebo na 5M jsou pouze korekce.
Trhy na 1 nebo 5M jsou vzdy v up nebo down trendu - zadny chop zde neexistuje, ale to uz jsem moc daleko.

Tve komentare zapsane v grafu proste ukazuji jak daleko jsi od profitabilniho tradingu. Pocity, domenky, myslel jsem, zdalo se mi, trh ztracel silu - co k tomu dodat ??

Co treba zapis:
Vstup podle OP ve vsech bodech. Zasazen SL umistneny nad SW. Vyssledek -100us/K

Ucelem zapisu neni slohova prace, ale fakt ze kdyz se k nemu vratis za 2 roky tak budes vedet jestli jsi obchodoval podle OP nebo ne a s jakym vysledkem. V teto dobe mas testovany plan s kterym pak vse porovnas.

Nic ve zlem - jen inspirace

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...