Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodnujte jako odstřelovač


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 63
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

S tím co napsal JardaB se dokážu ztotožnit, i tak se na to dá koukat. Záleží na úhlu pohledu. Ale to, co tady napsal zdebrez, to je taková ptákovina, že větší jsem nečetl za posledních x let. Sice to na tyhle stránky vůbec nepatří, ale nedá mi to. Protože někdy mě trochu štve, jaký jsme mi Češi národ... To nám chcete jako říct, že například český legionář, který za první světový vstoupil do legií a riskoval vlastní život, když bojoval za něco, čemu věřil, byl tupý ovčan ? Tupý ovčané byli především ti, které komunisti záměrně zblbli propagandou o tom, jaký jsme národ Švejků, a to především proto, že se báli, aby tito tupý ovčané zase nechtěli provést nějakou tu defenestraci (obrazně řečeno)...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podla prispevkov diskusie je vidiet ako sa jednotlivi diskutujuci pozeraju na clanok kazdy zo svojej perspektivy. Zaroven je vidiet kto sa na co zameriava a co prevazne koluje v jeho mysli ...
Ten kto chce si z clanku zoberie to pozitivne, niekto iny sa zasa zamera na to negativne. Niekto tu dokonca zacne autora zbytocne napadat a ani si neuvedomi, ze jeho povodnym zamerom bolo pomoct a odovzdat svoje skusenosti a nie vyvolat diskusiu o nezmyselnej vlade, politike alebo nejakych vhodnych a nevhodnych prirovnaniach ...
DJ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kazdy ma pravo rict svuj nazor na verejny clanek i kdyz nemusi byt pozitivni. At se autor clanku snazil o cokoliv, zverejnenim neceho takovyho musi pocitat s tim, ze lidi vyslovi nazor. Me osobne nejvic vadi komentare, ktere komentuji diskusi. Vyjadrujici vselijakou nespokojenost s tim co si kdo mysli a co by mel rikat a jak by mel kdo reagovat. Me osobne prijde diskuse zajimava a nevidim nic spatneho na tom, ze nekdo se s autorem ztotoznuje a nekdo ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

freeman: To je zaujímavé ale veľmi ma neprekvapuje, že niekto to vnímal rovnako ako ja. Ja som ten článok čítal až teraz ako si na neho upozornil. Vo svojom som použil vlastné myšlienky.

Keďže sme sa už mierne vzdialili od tradingu, dovolím si aj ja malú filozofickú úvahu k poznámkam o úchylnosti prirovnania, krvilačných zabijakoch sniperoch a dnešnej dobe plnej násilia. Násilie a vojny sú žiaľ súčasťou ľudstva ako takého. Už starí Rimania hovorievali: SI VIS PACEM PARA BELLUM. Môže sa nám to nepáčiť, môžeme pred týmto faktom strčiť hlavu do piesku ale tým konflikty a násilie nezmizne.

Táto diskusia je toho perfektným príkladom. To že má niekto odlišný názor ako ja, alebo sa mu článok nepáči je samozrejme úplne v poriadku. Tak isto je v poriadku, že svoj názor vyjadrí. Čo sa mi nepáči je to zbytočné osočovanie a reakcie typu: "vy ste tu všetci tupé ovce a ja som lietadlo". Ja som sa na tom síce dobre pobavil ale zároveň je to ukážkou absencie empatie, ignorácie a arogancie ktorá dnes vo svete prevláda. A čo podľa vás spôsobuje v konečnom dôsledku viac násilia - sniper alebo práve takéto správanie a myslenie? Myslím že skôr to druhé a tiež si myslím že vďaka tomu že takéto správanie je nám ľuďom vlastné, tak vojny vždy boli, sú a budú.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe2000 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Bronislavsula:
> Jediný originál tohto článku je zverejnený na
> tomto serveri.


Jak teda potom vysvětlíš, že některé fráze uvedené ve článku forextradera Niala Fullera jsou uvedené v tvém "originálním" článku?

www.learntotradethemarket.com/forex-articles/trading-forex-like-a-sniper-not-a-machine-gunner

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...