Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Jaká poučení si vzít z problémů způsobených skokem švýcarského franku?


Doporučené příspěvky

Dejte si pozor u Trade Station ! Při objednání Globex dat za 20 USD jsou ve formuláři zaškrtnuty na 6 měsíců zdarma též Radar screen a ještě cosi nepotřebného. Po 6 měsících se služby automaticky zpoplatní. Mě tak za pár měsíců ubylo z účtu 500 USD z vlastní blbosti - nekontroloval jsem zůstatek,protože jsem jel demo.
Nikdy jsem Radar screen nepoužil, ale TS odmítl reklamaci a prachy nevrátil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 60
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tatanka, ja si takéto "omalovánky" robím pred každým obchodom a na základe nich potom spätne bilancujem a dosť mi to pomáha. V tvojom prípade som však mal miernu výhradu, nakoľko si zhodnotil situáciu ako v celku jednoznačnú až keď bolo vymalované :). Takže v pohode, ak si vieš takto situáciu rozanalizovať i vopred, tak je to len fajn.
A ako vidíš USD pred zajtrajším zasadnutím FEDu? Nechcem veštiť, ale číham short na USD/JPY, na ostatných mnou sledovaných pároch sa mi zatiaľ nič z "môjho repertoáru" neukazuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Foglík:
Už se to tu loni diskutovalo- seminář pořádá spolumajitel WSM finančních robotů. S nabídkou samozřejmě vlastních robotů. Výsledky už mají i za loňský rok slušný. Není charita, aby to dělal zadarmo. Kŕ když naplní tdíky těmto informacím klidně velký sál v Hotelu Pyramida apod. Info souhlasí s tím co jsme se bokem dříve dozvídali na semináři finančníka.

Toto stačí, zbytek si najdeš sám. nejsem jejich obchodní partner a robota si dělám vlastní hlavou, ale v na komofit. burzách. Tam si můžu blbnout s měnama taky, kdybych chtěl. A Centrelizované burze je fuk kdo prodělává a kdo vydělává. To je pro mě psychol. základ provozovatele.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

freeman 11: tak takhle to vidím dnes 28.1. v 8:35h Trh se pohybuje v kanálu (červené čáry) a pokud Fed dopadne podle očekávání většiny obchodníků, tak dojde k prolomení asi tak v místě modrého obdélníku, a trh vystřelí Long. Potom, podle síly prvního impulzu, byse trh mohl vrátit a otestovat - nabrat sílu na S/R úrovních (vyznačeno šipkami) a pokračovat vzhůru. Zatím mi to ukazuje že by se mohl dostat (s 1 - 2 korekcemi) až na 127,18. Ale to ukáže čas. No a pokud Fed nedopadne podle očekávání, tak se podobný scénář odehraje na stranu Short, nebo půjde do strany. Zmého pohledu 80% Long. tatanka

30623

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas tomasi a petre,

tomasi, u vasich AOS systemu mate vzdy nadherne, ale opravdu nadherne equity. jeden by mel hned chut jit na kurz, veskere knowhow hned vzit a pustit ho do trhu. ale.. nez to clovek udela, chci vas ve vsi slusnosti pozadat o vypis z vaseho/vasich live uctu, aby bylo nepochybne, ze toto dokazou i systemy pustene v zivych trzich. pro me by to byl nejvetsi tahak na kurz.

petre, taktez, u vasich clanku a komentaru mam vzdy pocit, ze jste do hloubky porozumel trhu. ze o nem vite vse! i vas chci ve vsi slusnosti, nez se prihlasim na kurz, pozadat o vypisy z vaseho live uctu. bude to nezpochybnitelny a neoddiskutovatelny dukaz, ktery vyda a predci cokoli jineho, co by me pritahlo na kurz.

tomasi a petre, za kurz si uctujete 27.000,- za hlavu. 27.000,- x 25hlav je 675.000,- za svuj kurz. to je dohromady 1.350.000,- pro vas oba. nez clovek da neco takoveho, bylo by fajn videt vic, nez equity z tradestation.

muzete toto pro me (nas vsechny) udelat?

dekuji a jsem s pozdravem

ps: dotaz nelze vlozit k clanku o kurzu a tak ho davam sem. timto se omlouvam vsem za off topic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tuším, že minimálně Tomáš svoje výpisy live prezentoval. Nemám čas to dohledávat, tak si to zkuste najít. Ano, asi se zdají ceny za kurzy vysoké, ale je to zřejmě správné equilibrium mezi tím, co za ty peníze dostanete a co jste ochotní zaplatit. Kdyby to bylo drahé a stálo to za prd, tak jim tam velmi brzo nikdo nepřijde. Nedělal bych z toho závěr, že žijou jenom z těch kurzů a ve skutečnosti na trzích nejsou. Tomáše znám osobně a vcelku dlouho, diskutovali jsme řadu věcí, ukazoval mi poměrně dost ze své kuchyně a nemám nejmenší důvod mu nevěřit. Jestli si myslíte, že ty kurzy nemají pro vás danou hodnotu, tak na ně nechoďte, v tom máme naštěstí všichni naprosto svobodnou vůli :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

skyangel: obzvlast pokud tedy smazan bude.

honza k. : ano, tomas neco malo prezentoval, ale to byl kratky casovy usek. me jde o tu kontinualitu, jaka je v equity z tradestation. prece uz AOS obchoduje dlouho. takze pri vsi ucte, vase odpoved mi jen bagatelizuje moji zadost. ja samozrejme vim, jaka je cena kurzu i jak je nebo neni adekvatni. ale vase vysvetleni v zadnem pripade nemuze ani z 1promile nahradit kontinualni vypis z ziveho uctu. ja jsem presvedcenej, ze jsou v trzich. ze je oba zive obchoduji, jen potrebuji dukaz jak uspesne. chci tak moc? vubec nepopiram, ze to co zde prezentuji, ze nevedi. vedi, oba vedi o trzich neskutecne mnoho. ale ja se ridim necim jinym: nezalezi na tom co vis, ale na tom co delas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomicek: myslím že jsi velice vnímavý a inteligentní člověk který se nebojí zeptat - a to je správně.
Na každé stránce tohoto serveru je napsané upozornění které jsem okopíroval a vložil. Dobře si ho přečti.

tatanka

Upozornění: Všechny informace poskytované na Financnik.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty (a komoditami obzvláště) je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat komodity a akcie je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...