Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Trading bez hranic: Stáhněte si novou elektronickou knihu zdarma!


Doporučené příspěvky

Knihu som ešte dnes prečítal ako som ju stiahol. Je to veľmi cenná možnosť nahliadnuť ziskovému ochodníkovi cez plece, ako si vlastne žije. Je trochu "pichlavá" občas tvrdšie výrazy, ale sú na mieste. Napríklad taký Linus Torvalds otec Linux-u, sa preslávil s hodne trvdšími výrazmi. Ale ako povedal on, ak chcete aby vás v online svete bolo počuť musíte občas použiť tvrdšie slová. Takže to beru.

Trochu mi však vadí, ako ste Tomáši písali o Filipínach aká je tam chudoba a ako plánujete "využíť levnú pracovnú sílu", aby pro vás delali. Netreba zabúdať nato, kde ste boli vy sám pred mnohými rokmi. Česi podľa GDP per capita sa radia
podľa MMF na 38 miesto /29 925 USD/ Philipínci na 119 miesto /6 962 USD/ - aka filipínci sú 4 až 5 krát chudobnejší ako Česi. Čo sa týka korupcie CR je na 53-mieste a Philipíny na 85 - aka žije sa tam horšie. To fakt chcete svoje EDGE /peňažnú výhodu/ nad nimi takto využiť. Ja vám prajem úspech a veľký úspech a zároveň vám prajem, aby ste prišli nato, že keď budete mať fakt veľké peniaze, tak budete mať moc pomôcť aj ľuďom ktorí to potrebovať budú. Napríklad nadáciu na Filipínach, ktorá by pomáhala chudobných študentom sa dostať k IT technológiám. Nemyslím tým nejaké dary a šeky kde ste vyfotený a podobné PR sračky, myslím tým úprimnú ochotu pomôcť ľuďom v núdzi.





Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 33
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nickirout,

aktuálně podporuji finančně celou řadu institucí, od soukromé studentky v Africe, přes UNICEF, až po Lékaže bez hranic. Ale nikde se tím nechlubí, právě proto, aby to nebyl "PR brak".
Jinak jsem překvapený, jak si vždy lidé myslí, že když zadám část práce na Filipíny, znamená to automaticky, že mně bude něco ukradeno :-) Jsme s prominutím (nemyslím to zle) v tomto zvyklí stále myslet jako Češi ;) Ono například stačí práci chytře rozdělit mezi 2-3 lidi, a každému dát jen kousek, který sám o sobě nedává žádný hlubší smysl. Nevíc ne každý má jako první myšlenku něco ukrást. Na Filipínách jsem viděl, jak si lidé váží práce jinak, než u nás. Pro mnoho Filipínců už to, že jim dáte práci, je neocenitelné, něco jako obří výhra v loterii, o kterou už nikdy nechtějí přijít.

Ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

predne dekuji Tomasovi za peknou e-booku i za zajimave rozhovory ucastnikum. Je fajn, kdyz ma nekdo nekonecnou energii a schopnost umet motivovat spoustu ostatnich lidi.


Dale bych se rad zeptal [bold]Tomase [/bold], jak jsem Vam jiz psal do emailu, ale bohuzel bez odpovedi, zda by nebylo mozne setkat se s Vami po vasi ceste Stredomorim v Barcelone a dat si nekde spolecne kafe?


A jak jsem se dozvedel z rozhovoru, rad bych stejnou otazku polozil [bold] Davidovi - Davidoff[/bold], zda bychom se nemohli dohodnout a jit si nekdy posedet v Barcelone?

Dekuji a preji hezky den vsem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martomin,

David momentálně už v Barceloně není.
Se mnou je to složitější. Budu v Barceloně dva dny koncem týdne, ale proto, že tam beru rodiče, a mám akorát ty dva dny je tam provést a vše jim ukázat, než vyrazíme dál. Tj. počítám s časovým presem. Pošlete mně kdyžtak na emial ještě svůj telefon, poslal bych vám SMS, pokud by se něco změnilo - ale neslibuji. Ten čas v Barceloně už jsem slíbil rodičům...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Tomáši,

traiding nedělám a ani se k tomu v dohledné době nechystám.

Vaše motivační články čtu pravidelně a mohu říci, že na rozdíl od většiny radobykoučů
umíte vystihnout přesně jak se člověk cítí a jak by se měl ke svým pocitům zachovat.

Dnes si mě jako OSVČ najala v Rakousku jedna poradenská firma. Práce mě tam baví
a jsem moc spokojený.

Možná jste k tomu také trochu přispěl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši,
Na úvod Vaší knihy se zmiňujete jak rozděláváte s Masaji oheň pomocí luku před chatrčí z rákosu. Masajové nemají chatrče z rákosu nýbrž z hlíny a kravského trusu. A oheň nerozdělávají pomocí luku ale sirkama, když jim dojdou tak Masaj kvedlá pomocí dlaní dřívko na desce s trusem. Dál jsem nečetl jelikož tyto nepřesnosti dávají tušit že Vám na autentičnosti moc nesejde. Ledaže to někomu nevadí a rád se nechá ukolébat exotickou bajkou.

Přeju všem úspěšné obchody
Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Tomáši gratuluji Vám. Zvládnout promo akci na sny v kraťasích pod nejvyššími budovami na světě, to je skutečně umění. Fakt upřímně. Ale vážně, přeji vám úspěch, všechny vydělané kačky ať už skutečným tradingem nebo jen prodejem snů. Vážně jste s Petrem byly před 12 lety na správné místě ve správný čas - respekt k tomu nápadu a odvaze pustit vše do světa v době, kdy jste o tomto businessu neměli velké tušení. Jen prosím méně sebestřednosti, více úcty k druhým a méně perfektních křivek equity v prezentovaných grafech. A ještě jedna poznámka - bohužel existuje i business, kde musíte číst české noviny, sledovat české zprávy apod., abyste byl v obraze. Je i jiný business než zelená a červená křivka. Ale jak již jsem napsal, jste výborní podnikatelé se vším, co k tomu patří. Mějte se fajn a super trady i vše ostatní. Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Tomáši,
připojuji se k mnoha dalším poděkováním, píšete opravdu velmi poutavým způsobem. Jsem v začátcích u backtestů a dolaďování jemných nuancí a chtěl jsem se věnovat převážně daytraidingu. Tedy do té doby, než jsem si několikrát přečetl (kromě všech ostatních) i tuto vaši knihu. Jelikož mne k tradingu vede hlavně svoboda a nezávislost pro cestování, stejně jako vás, tak začínám měnit pohled na AOS a začnu se o něj blíže zajímat. Měl bych na vás jednu prosbu. Zmiňoval jste, že jste byl dlouhá léta daytraderem a AOS vás oslovilo až později. Jak tedy hodnotíte zpětně s odstupem času a nabitými zkušenostmi cestu k tradingu bez hranic? Zhodnotily se vám zkušenosti z daytradingu? Pokud nyní vím, že se chci ubírat cestou AOS, mám věnovat další léta nejprve profitabilnímu daytradingu, nebo mám začít své první krůčky s papertradingem a live již rovnou přes AOS?

Děkuji za motivaci a zkušenosti

Daniel

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...