Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě


Doporučené příspěvky

11 minutes ago, sevig said:

22.5.2018 CL Live. Dnes trhy velmi velmi nepredvidatelne , na setup jsem cekal  tri hodiny coz je zatim rekord. Den ,kdy je nejlepsi sedet na rukou a koukat co se deje. Nazyvam to flip flop day.

22.5.2018 live day 16th CL only.png

V  podstate je to range day kdy se snazime prodavat a nakupovat extremy.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

41 minutes ago, spec said:

A obecně , za dlouhou historii tohoto webu už tu bylo takových pisálků mnoho - všichni zakrátko zmizli - i s easy trady :) a poučováním začátečníků. :)

 

 

41 minutes ago, spec said:

 Ja nikoho nepoucuji pouze davam screenshoty mych LIVE a SIM obchodu pokud ma nekdo dotaz rad odpovim LIVE jsem zacal od 1.5.2018, pokud pisu easy ,jednoduchy tim  pisu ,ze k obchodovani staci EMA21 a tickovy charty  nic jineho cokoliv dalsiho je vicemene skodlive. Casto vstupy jsou vic nez zrejme a take jsou  casto velmi komplikovane je treba vzit v uvahu sposta veci ve velmi kratkem case.

Az budu vydelavat vetsi nez male mnozstvi penez tak take zmiznu ,protoze budu mit zajimavejsi veci na praci coz by melo byt za dva roky ,pokud me tu nezariznou drive. Nehodlam a ani nemam v planu cokoliv placeneno ,manualy ,couching  etc . ted ani kdykoliv v budoucnosti ,jsem programator ,CAD designer a ted i trader , co tu hledam jsou otazky Proc? Je to pouze zpetna vazba a pro muj vlastni development.

Zpatky k tvemu dotazu sipka ukazuje signalni bar ,bar po signalnim je bar vstupni.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 25. 5. 2018 at 15:44, sevig napsal/a:

25.5.2018 CL live dnes neni resit na kterou stranu v tento moment obchodovat - pouze do shortu  dnes je silny trendovy den a v podstate je mala pravdepodobnost skoncit den ve ztrate.

25.5.2018 live day 19th CL only.png

Zdar chlape,

dívám se dívám na screenu na ten tvůj zakreslený poslední vstup. Pokud chápu dobře tvoji logiku vstupů, co tě přimělo brát tento obchod? Šipka je inicializační bar ke vstupu, samotný vstupní bar není pod EMA? Ale samozřejmě neznám tvůj širší kontext obchodování....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...