Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Edakk- psychologický deník, jak válčím denně na ropě


Doporučené příspěvky

On 25. 5. 2018 at 15:53, sevig napsal/a:

okay, ctvrty tyden LIVE obchodovani mam za sebou moc mista ke spokenosti nemam stale to neni na zmenu default poctu kontraktu z 1 na 2. 

results1.PNG

No je to mazec, co :-) 

Zajímavý je tvůj koment, k možnému zvýšení kontraktů. Chceš hned jít do zvyšování kontraktů předpokládám dle tvého pozition sizingu už v této fázi? Osobně bych spíš počkal na delší časové období s 1K jakoubudeš mít výkonnost, ale zase jenom tipuji páč neznám tvůk MM ani PS :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je prave to ,kde selhavaji vsichni s indikatorama, volume  a podobnyma volovinama ,ktery jim ukazuji ze trh je preprodany a je cas nakupovat a bang ztrata . Je to o  tom cist price action. Pri kazdym break out trendove linie ma trh tendenci udelat minimalne jeste jednou nove low .Od otevreni jsou bary celo dobu pod EMA a to znamena silny trend. Ten zeleny ctverec je prvni break out staci pockat na nizssi high a vstoupit bar musi byt bearish - tento vstup nebyl idelani signalni bar by nemel byt blizsko EMA. pokud se podivas co se delo dal market udelal novy low to by mel byt profit target pro druhy kontrakt nejakych $280.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

11 minutes ago, TH28 said:

No je to mazec, co ?

Zajímavý je tvůj koment, k možnému zvýšení kontraktů. Chceš hned jít do zvyšování kontraktů předpokládám dle tvého pozition sizingu už v této fázi? Osobně bych spíš počkal na delší časové období s 1K jakoubudeš mít výkonnost, ale zase jenom tipuji páč neznám tvůk MM ani PS ?

na sim4 brzo rano a sim5 po live mam dalsich $5000 se tremi kontrakty. potrebuji pouze spravne exekuovat live pak uz by to mohlo jit rychle. u ES je prvni profit target 4 ticky a stop loss 8 ticku nebo 1-2 ticky pod signalnim barem, u CL je prvni profit target 5 ticku a stop loss 10 ticku nebo 1-2 ticky pod signalnim barem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

5 minutes ago, sevig said:

25.5.2018 ES  LIVE 

29.5.2018 live  trap 20 th day.PNG

1, nice trap
2, second entry fail ale daleko od EMA
3, Second entry short velmi pekne ale uzavrel jsem obchod pred tim nez zasahl stop loss I am IDIOT
4, re-entry klicovy vstupni bod  trend line
5, dvojte potvrzeni stredni line, jsem vedel ze dneska otestuji denni minimum tak jsem posunul stop loss nad trend line 

pekny  runners ale beze me vzdycky me chytli to the tick  hahhaha

Link to comment
Sdílet pomocí služby

58 minutes ago, sevig napsal/a:

1, nice trap
2, second entry fail ale daleko od EMA
3, Second entry short velmi pekne ale uzavrel jsem obchod pred tim nez zasahl stop loss I am IDIOT
4, re-entry klicovy vstupni bod  trend line
5, dvojte potvrzeni stredni line, jsem vedel ze dneska otestuji denni minimum tak jsem posunul stop loss nad trend line 

pekny  runners ale beze me vzdycky me chytli to the tick  hahhaha

4. super bod - ale zpětně kreslené trendovky 

Dej sem někdy něco on-line...není to tak složité....zpětných hrdinů tu bylo ... a je...:)

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, spec said:

4. super bod - ale zpětně kreslené trendovky 

Dej sem někdy něco on-line...není to tak složité....zpětných hrdinů tu bylo ... a je...:)

 

O cem to mluvis? Tohle je live account 

 

tohle je ranni SIM na CL 

Quote

 

 

29.5.2018 sim.PNG

Upraveno uživatelem sevig
Link to comment
Sdílet pomocí služby

41 minutes ago, sevig napsal/a:

O cem to mluvis? Tohle je live account 

tohle je ranni SIM na CL 

Tak je to live nebo SIM...nebo obojí??? :)  Nebo nic z toho...?

A myslel jsem to, že dávat zpětně nakreslené trend linky a podobně je hodně mimo mísu....ale nikdo ti rozhodně nebrání. :)

Zkus někdy něco sem hodit on-line. Jako že teď mám signál a kupuji...

 

 

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

30.5.2018 ES LIVE  Dnes velmi zrejmy obchod:  prvni break out kanalu a pokus o druhy vstup klicovy vstupni bod EMA a velka pravdepodobnost ze cena udela nove high  dne. Pozdni prvni vstup protoze jsem musel prepnout ze SIM na LIVE a kliknout v DOM vzalo 2s takze za market a druhy vstup za spravnou cenu.

30.5.2018 live   21 th day.PNG

Upraveno uživatelem sevig
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...