Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nejasnosti


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 66
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující


snad jsem otazku pochopil spravne.

data poskytuje vetsinou broker a je bezne ze zasila tickova data (tzn treba i frekvenci vetsi nez 1s). s temito daty pak pracuje grafovy program (sierra, medved, amibroker,...) a umoznuje nastavit jak svicky o hustote par sekund, tak napriklad tickova data.

Pete
Link to comment
Sdílet pomocí služby

dik pete,

presiel som uz kadejake teorie o obchodovani a zakladna vec mi unikla, vo forexe viem ze existuju aj tickove data okrem candle ktore sa z nich potom prekresluju do grafu. Ide vlastne o to rychlo reagovat na vstup a vystup do trhu, a to je nesmierna vyhoda oproti klasickej candle ktora vramci svojho TF moze urobit celkom vyrazny pohyb. Z mojho pohladu dochadza k znizeniu zisku- PT. Pri testovani chcem zohladnit tuto skutocnost, ktora podla mna pomoze zvysit PT.

lopo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobrý den,
měl bych dotaz.. Při srovnávání grafů z odkazu "grafy zdarma" tady na finančníku jsem narazil na dost zásadní nesrovnalosti ve volume. Každý ten server uvádí jinou hodnotu volume. Za poslední tři dny(24.-28.11.) u jednoho volume stoupá a u jiných zase klesá a to je dost zásadní rozdíl.. Nevíte čím to je ? A kde by se daly sehnat skutečně věrohodná data?
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...