Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 87
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dobrý večer
dekuji ra reakci
internet mám od eurotelu (O2) CDMA . scmagic mi poradili otevřít port 3301 ale to nepomohlo
nevím jestli je nutné nainstalovat MDAC components
popis potíží
MDAC 2.8 RTM není s touto verzí Windows kompatibilní. Všechny funkce jsou aktuálně součástí systému Windows.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den.
Kupil som si intraday data from SC magic, 1 subor 1 min time frame. Pri stahovani som zadal datum od roku 2003, stiahlo mi asi 10 Mb subor, ER2-200612-Globex.mnd.
Problem je ze ked tento subor otvorim v Siere (ktoru nemam v defaultnom adresary, tak neviem ci to moze robit problem) zobrazi sa mi len posledny mesiac a ziadne historicke 2-3 rocne data. Skusal som rozne nastavenia a zobrazenie zial nepodarilo sa mi to zobrazit pre dlhsie obdobie.
Treba to niekde specialne nastavit?
Vdaka za pomoc
alter

Link to comment
Sdílet pomocí služby


ohledne dat z SCMagic, netusim jak jsou data spojena. Nedopocitava se pri prerolovani cast z jednoho+cast z druheho dle nejakych pravidel a vzorcu? Nebo je to tak, ze proste jeden den skoncej s 09 a druhej (treba dle vetsiho volume) zacnou s 12mesicem?

Pokud by to bylo to prvni (coz jsem myslim jiz nekde cetl), nebyla by ta data super vhodna pro backtest.

Dik Pete


viki odpovedel:
pete bohužel to nemůžu najít, už se to někde řešilo, jsou asi tři způsoby napojení dat, rozhodně se to neslepuje řezem. Jsou to nějaké průměry, vyhlazenější způsob, pak myslím i něco podle volume. Když to najdu dqam vědět..
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...