Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic


Jakub

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

vyměnil jsem si s touto firmou pár mailů a podle nich by mělo fungovat to, že bych si od nich stáhnul historická data a na ty by se pak dalo pokračovat daty z IB. To znamená, že vznikne jeden velký graf jako celek s možností doplňovat ho aktuálními daty.

Rád bych se zeptal na vaše zkušenosti.

Funguje Vám to tak? Je to bez problémů? Koupil jste data v 1min. time frame nebo v 2sec. time frame?

Děkuji

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 87
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Přeji dobrý den,
Ja je to prosím vás s placením dat pro SCMAGIC? Na stránkách SCMAGIC www.scmagic.org/English/Index.htm se odkazuji na platbu pomocí účtu Be-Cash. A ti zase chtějí fundovat účet přes e-gold nebo e-bullion případně přes směnárny Instant Gold Exchange, FastGold.net, Capitalex.com. Zdá se mi to nějaké příliš složité. :S
Prosím poraďte jak si platíte data pro SCMAGIC?

Děkuji
Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Zdravím,
chcem si otestovať obchodnú metodu na historických datach. Chcem sa spýtať či data ktoré sú od SCMagic sa kupujú z neobmedzenímpoužívaním alebo sa len prenajímajú na určité obdobie.(je nutné biť pripojený pri back teste alebo si data stiahnem a potom otvorím v Sierre klacickým spôsobom pre historické data)
Vďaka.
Marián

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Chci bych se zeptat, mam SC klienta uz asi mesic a aktualizuji si pres nej data na back test do siery, chtel bych se ale pozeptat jestli nahodou nejde se primo nejak na ty data napichnou a jet i pomerne realny papertrading(i za cenu ze jsou to data pouze minutova). Mate s tim nekdo zkusenosti? zatim to delam tak ze papertraduju vzdy o den pozdeji s den starymy daty na 1xreplay, ale doufam ze je i mozne ze jde Siera s SCMagic spojit realtime...

dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

jenaL:
Myslím, že to jde, ale ta služba se jmenuje RTMagic www.realtime-charts.org
Musíte si zakoupit jejich licenci za jednorázový poplatek 15USD a potom data na minimálně 3 měsíce, měsíčně se platí 15USD, ale nevim jestli je to myšleno za titul nebo za všechno, to už by chtělo se zeptat přímo jich.
Nabízejí následující data:

Futures:
ES, NQ, ER2, EM, YM, HSI, MHI, SPI, EUR

Indices:
COMP, INDU, NDX, SPX,

Filda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

dobrý den
mam problem s scmagic koupil jsem si data za 55 ale nepodařilo se mi to rozchodit . oka s available instruments jsou prázdná. zadám username license connect , píšeto connecting to database ale nespoji se to. internetem to neni ten šlape napsal jsem jim poslali mi obrazek s vyplněnim username a license na moje jmeno že jim to jde a chybka je někde u mne
za nápady a rady předem díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...