Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic


Jakub

Doporučené příspěvky

Dobry den,
Chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s presnosti dat od SC Magic (2s format) ? V ramci backtestu jsem si chtel projit unor 2006 v trhu ER2 a porovnat svoje vysledky s hodnotami, ktere ziskal Tomas (viz. jeho clanek o daytradingu), pripadne Martinek (viz. jeho ukazka obchodiho deniku). Zjistil jsem ze veskere hodnoty price i indikatoru WCCI jsou rozdilne. Napriklad v miste kde bych podle predchozich vysledku ocekavat ZLR a BUY prikaz mam downtrend. Navic cena se lisi radove i o 5 bodu. Chapu ze kontinualni soubor ktery mam od SC Magic k dispozici, je matematicky upraven tak, aby jednotlive kontraktni mesice na sebe plynule navazovaly a tudiz je mozne ze tu a tam nebudou price hodnoty zcela odpovidat. Ale prece jen se mi ten rozdil zda dost drasticky. V Siere mam nastaveny TF 3min (dle uverejnenych backtestu) v nastaveni grafu mam cas nastaveny v rozmezi 15:30 - 22:00. Nevim co jineho bych si mel pripadne nastavit. Zajimalo by me, jestli je tedy problem v datech, pripadne ve spatnem nastaveni Sierry anebo nekde mezi klavesnici a zidli :).

Dekuji za odpoved,

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 87
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To sa moze len mne stat, mam v robote volno a tesil som sa na testovanie. A cely tyzden cakam na tie data a nic.
Skuste mi neako poradit, ale nemyslim ze sa da neako. Poslal som im peniaze, stiahol som si SCmagic 1.8 a tam nebol ziadny subor na stiahnutie, potom som si tiahol iny FTP klient na radu Sebika, a tam tiez nic. Heslo mi uz nefunguje, lebo mi napisali ze je Temporary takze uz aj keby tam bol neaky subor ja to neuvidim. A ked som ich poziadal aby mi poslali nove, alebo aktivovali stare heslo tak mi napisali ze im ziadne peniaze odomna neprisli.
Poslal som im aj potvrdenia z paypalu a oni ze lutuju ale oni nic nedostali, mozno bola chyba v emailovej adrese.
Ked to uhradim na spravnu adresu tak im mam dat vediet. Ale na tej potvrdenke je jasne napisane ze adresa je spravna, pisal som aj do paypalu ale odtial sa neozyvaju. Vie mi niekto prosim poradit? Dakujem a prajem vela uspechov

Vladek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
nemůžu se ubránit dojmu ,že v SCMagic mají nějaký problém. Já už se téměř měsíc snažím objednat ES 2sec data a žádná reakce. Objednávku jsem jim tam posílal opakovaně a oni vůbec nekomunikují. Snažím se i hlídat spam-filtr jestli to tam třeba neuvízlo ,ale nic.
Tak uvidíme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...