Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic


Jakub

Doporučené příspěvky

dobrý den?

chtěl bych se poradit? Zakoupil jsem si 2 sec.data na back test. od sc magic.za 26 dol. na ER2. Přišlo mi že si mám stáhnout tento soubor ( /Download/SCMagic_1.8.zip ), tak na jsem naněj klikl zadal jsem své uživatelské jméno a heslo a soubor se začal stahovat ale trvá to strašně dlouho a po 28% stahování to skočí spět na začátek. Skrátka tudy nějak cesta nevede.
Přečetl jsem si v tomto vlákně že by to mohlo jít přez total commmander, zkusil jsem to a opravdu se něco stáhlo jenže zřejmě né úplně vše, protože když skočím na sierru a zadám intraday graf ta se mi tam sicezobrazí data ER 2 ale jen někdě od 18.6.2006 - do 18.8.2006. jen dva měsíce a pouze v minutových TF ale né už třeba v denim. Někde dělám chybu při tom stahování, může mi někdo prosím vás poradi_?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 87
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 months later...

Jak psal okolo v tomto vlakne www.financnik.cz/forum/read.php?10,54484 je stahovani historie od IB dosti komplikovane jak po technicke strance tak zejmena z duvodu ze server IB ti poskytne jen velice omezeny pocet dat za casovou jednotku. Takze pocitam ze tu rocni historii budu tahat nekolik dnu po kouskach, jestli to vubec pujde.

Pokud se mi povede neco stahnout, pak bych to celkem rad porovnal se stejnymi daty od SCmagicu. Kdo je ma at napise.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravim vsetkych,
mam podobny problem ako Pavel (2. Januar 2007), no nenasla som, ze by mu niekto odpovedal. Jedna sa o to, ze som porovnala data z ScMagicu vs. LIVE z IB a dost sa odlisuju. Napr. kde by som v SC mala signal, tak v Live nie...popripade jeden bar ma high vyssi o 80 USD ako v Live...kde je nakupny bar v Sc, tam je maly predajny v Live atd. Su to dost velke rozdiely. Neviete prosim co s tym? Prebrazdila som cele forum...sakra.
Vopred dakujem za pomoc.
GOOD TRADING.
Eva.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den vsem!
Zaplatil jsem si historicka data od scmagic, dostal zpetne udaje pro pripojeni, ale pripojit uz se mi nepovedlo. Pise mi to ze prihlasovaci jmeno je ok, ale heslo je spatne. Urcite jeste nevyexpirovalo jelikoz jsem to zkousel okamzite po obdrzeni udaju. Na zacatku diskuse jsem cetl, ze to muze byt ruznymi nastavenimi windows ci nekompatibilitou portu. Psal jsem do scmagic a zatim zadna reakce. Nemate nekdo blizsi zkusenost s timto problemem, pripadne jak jste ho vyresili, dekuji moc.
Marian

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...