Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

zacinam, poradte


vladik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 149
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kviido

1% z 10000 je 100 tomoze byt tvoj risk na obchod. ked riskujes 100 USD tvoj profit musi byt aspon 200 USD . co je priemerny range GBPUSD z targetom 200 pips a stopkou 100 pips mas dobru pravdepodobnost ze pri trendflovingu a zakladnych pravidlach breakout overnight range pomocou limitnych prikazou dosiahnes uspesnost obchodov 50%.. signal budes mat exekuovany mozno kazdy 2 den. ked budes chciet signal si najdes aj kazdy den 100 targetov a 100 stopiek ti da dohromady 10000 USD profit. to je 200 obchodov. pokial sa ti darit nebude , tvoja % uspesnost klesne a tvoj cas papertradingu sa predlzi. takze presne takymto sposobom dosiahnes zdvojnasobenie uctu za par mesiacov.

rozdiel medzi demom a live bude taky , ze na deme to dokazes za par mesiacov lebo vobec o nic nejdea , a na live nie pretoze ide o prachy. budes vymyslat vylepsovat, zdvihat objem a tak podobne . skoro vsetcivieme ako to funguje :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Ahojte.

Obchodujem na deme už nejaký čas. Testujem jednu stratégiu na denných grafoch a takýmto spôsobom mi možno bude trvať dosť dlho než ju otestujem. Zišiel by sa nejaký test na minulých dátach, napríklad aj z minulého mesiaca. Priznám sa doteraz som backtesting podceňoval, ale teraz by sa zišiel.
Problém je v tom, že ja neviem, ako sa backtesting robí, ani aký softwér sa na to používa.
Vedel by mi niekto túto problematiku ozrejmiť?

Zatiaľ vopred ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf

Ďakujem za príspevok.
Tá F12 funguje OK. Ale viem nejako otvoriť pozíciu (simulovanú) na nejakej starej sviečke a potom to posúvať, meniť SL a počítať zisk/stratu pipsov automaticky?
Je na to nejaká funkcia, alebo to budem musieť robiť manuálne - s papierom perom a kalkulačkou?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím, tradeři.
Mám několik otázek:
1. Chci se zůčastnit semináře, ale vždy jeden ze dnů je v sobotu, ale já nemůžu z osobních důvodů na seminář v sobotu. Je nějaká jiná možnost jak ty informace získat? Nebo můžu se zůčastnit semináře, v pátek a v neděli? Ale informace na sebe navazují, že? Jestli je možné nějaké video ze semináře k zakoupení?

2. Kde jinde mohu získat tolik informací za tak krátkou dobu?

3. Na co si mám dávat pozor nebo jak vybírat VPS?

4. Mám k dispozici 17.000$, jak z nich mohu vydělat za rok 80.000$. Myslím tím jak investování rozvrhnout (na více účtů, jak s riskem a podobně.

5. Chci si otevřít účet u InstaForex, ale nechce se mi platit 30$ za transakci přes VISA kartu. Je to levnější převodem? Nemáte s tím zkušenost?

Omlouvám se pokud to nejsou otázky do tohoto vlákna. Když mi řeknete kde, rád se tam zeptám.

Díky S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Saldon: Ahoj tak video zo seminarov asi nebude uz sa to riesilo a autori to zavrhli myslim...

.. Tak informacie su aj tu v clankoch no a potom je uz aj celkom slusna zbierka ceskych knih, ked som sa nudil vedel som toho z nich dost precitat behom dna i ked potom som si to zopakoval par krat
...
17 000 je slusne ale 80 000 za rok je celkom dost, najskorej sa ti to nepodari, je to dost nerealne, to co sa tu napriklad riesi s akciami dava niekolko 10% za rok ... ty by si chcel niekolko 100 %
..inak preco prave 80 000 ? ak to na nieco do roka potrebujes je to fatalne a skus to nejak inak vyriesit...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Saldon:

ad kurzy)
určitě se můžete zúčastnit jakých kurzů chcete, není podmínkou absolvovat celý blok, i když pak získáváte výhody..každopádně např. u emini kurzů platí, že musíte absolvovat emini I, abyste mohl absolvovat pokročilejší kurzy emini a backtestování

ad videa)
taková možnost bohužel není

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...