Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

nastavení pro Fims


Stefan8

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • 2 months later...

Dobrý den, 

připojuji se s žádostí, je mnoho změn v nastavení indikátorů od publikovaní ve verzi SCH 1224 do dnešní verze 1713. Nebyl by někdo tak hodný, nejlépe bohužel musím otravovat přímo Petra, aby nám poskytl nové nastavení? Podle původních návodů to nelze vůbec nastavit, a je přímo nutné, abychom to měli všichni stejně a správně, abychom mohli rovněž správně studovat kurzy a identifikovat trhy. Díky AZ 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Včera som začal nastavovať SC lebo sa pripravujem na obchodovanie. Nakoniec som našiel jedno podarené video na YT. Ako sa nastavuje volume profil. Má viac ako hodinu. Aj tak tam ale nie je všetko. Napr. sa mi zdá, že VP sa rozpína dosť do strany. Neviem ako ho zúžiť, aby nezaberal toľko miesta. Vidím, že je tu veľa dotazov typu: ´Môže mi niekto pomôcť ako sa nastavuje VP al. pullback, ale tak ako to má Petr?´ Mohlo by tu byť video s nastavením /alebo, žeby tu už bolo?/, aspoň pre absolventov FIMS. Zredukovalo by to počet takýchto príspevkov. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Základní nastavení se příliš nezměnilo. Pokud potřebujete například rady typu "jak zúžit volume profil" tak to není otázka nastavení FIMS, ale spíše samotné práce se SierraChart.

Kromě nastavení numbersbarů si myslím, že hlavní video pro nastavení SierraChart je stále aktuální: 

P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
On 16. 3. 2018 at 15:54, petr napsal/a:

Pokud máte k nastavení SierraChart tak doražte na webinář, který uspořádám v úterý 27.3.2017 od 18h.

Proberu aktuální nastavení SC krok za krokem a samozřejmě zde bude prostor pro Vaše dotazy.

Registrace viz: https://www.financnik.cz/komodity/fims2/sierrachart2018.html

Petr

Dobrý den Petře, najdu někde záznam webináře z 27.3.? Jsem absolventem kurzu FIMS.

 

Děkuji

TOM

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...