Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Panove poprosil bych tez o radu,

chci vytvorit indikator, ktrery signalizuje pokud 3 svice za sebou maji stejne open i close. / 3 "krize" stejne hodnoty/
O rovno C asi takto: Svrovno:= haOpen=haClose; ??
Neco v logice :
if (svice t-1 , O=C) AND (svice t-2 , O=C) AND (svice t-3 , O=C)
O=C ma stejnou hodnotu pro vsechny svice.

Teprve s VT zacinam a trvalo by mi to sakra dlouho.
Dekuji

Mig45

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám prosbu, nějak mi nefunguje funkce [bold]EventCount(pole) [/bold]; S mojí bídnou angličtinou předpokládám, že to sčítá výskyty "True" v proměnné "pole". Ale pouze, pokud systém je spuštěn. Je to tak a nebo je v tom ještě nějaký háček. Pokud si dám kontrolní výpis této funkce, tak se mi stále zobrazuje 0. A to jak ve verzi 1.9, tak i v 2.0. Netušíte, kde dělám chybu"

Díky moc za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

ahojte, neviem či som vhodne skončila práve tu,ale nenašla som nikoho,ktorý by mal podobný problém ako ja. Potrebovala by som vedieť postup ako si zadať klzavý priemer do môjho grafu.Bohužiaľ na školení sa o tom ani nezmienili a keďže ma to dosť zaujalo,rada by som sa to naučila.Mám demo Tadawuf FX trader.Skúšala som vložiť indikátor trendový moving average ale skončila som na kolonkach,ktoré treba doplniť.Chcem skúsiť obchodovať na forexoch najskôr intradenne a neskôr chcem skúsiť pozične.Len sa potrebuje nejako dostať k nastaveniu toho grafu.Do koloniek treba vložiť parametre : obdobia (neviem aké číslo,či je to v dňoch,hodinách či minútach),MA metodu som vybrala exponential, ďalej neviem:aplikovať na :close,open,high,low..,potom úrovne a vizualizácia,či všetky obdobia alebo len M1,M... Ak má niekto rovnaký program a vie nastaviť klzavý priemer,budem mu nesmierne vďačná ak mi pomôže,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no moc "pěkného" brokera sis vybrala. Ten program je obyčejný metatrader. Hodnoty v indikátorech jsou proměnné právě proto, aby sis je nastavila jak potřebuješ. Takže zkoušej různé varianty a uvidíš, zda ti k něčemu budou. Perioda je vždy v počtech svící grafu.

Více o MA máš např. zde ta.mql4.com/indicators/trends/moving_average anebo www.wikipedia.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...