Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

Milane snad neotravuju, ale tentokrát reším zase trošku jiný problém:)
Rozdělil jsem si graf na pozice long (zelene šipky), short (červené šipky) a neutral (žlute šipky). Neutral je když není splněna podmínka long a short. Chtěl bych teď nastavit to, že pokud byla jednou splněna podmínka long, bude se neutral rovnat long až do té doby, než bude splněna podmínka pro short. Pak by by zase každá neutralni šipka byla short až dokud nebude splněna podmínka long a takhle pořád dokola, takže bych mě celý graf rozdělený buď na long, nebo short pozice, i když by třeba ty podmínky nebyly vždy splněny. Už s tím válčím od včerešího večera a zatím bez úspěchu. Nemohl by jsi mě prosím zase trošku nakopnout? a teď to neber doslovně pls:) Nevím jestli je na to potřeba nějaká speciální funkce nebo je to jen nějaká triviální operace na kterou nemohu přijít.

Abych tady nemusel zahlcovat tohle fórum, tak už předem děkuji za případnou odpověď:)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jay:
Zaveď si proměnnou, ve které si budeš evidovat aktuální stav. Pokud byla předchozí svíce long, mohla mít proměnná hodnotu např. 2, pokud je nyní neutral, může mít hodnotu 1. Pokud ti vyjde aktuální svíce neutral, testuj, jestli na předchozí svíci má proměnná hodnotu 1 nebo 2, v tom případě bude i aktuální mít hodnotu 1. V opačném případě to bude -1.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vás..
můžete mi poradit?
Chci ručně zadat objednávku včetně SL a TP asi 1 pip od MA na hodinovém grafu a potom chci aby se každou hodinu posunuly tak jak se posune MA. Dá se něco takového vytvořit? Nechci aby mi systém sám zadával objednávky, ty si tam zadám sám, jen chci aby se každou hodinu posunuly spolu s MA.
díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peprnik, pravdepodobne sa obavaju masivneho narastu komunikacie so svojimi servermi. Urcite im vyhovuje relativne staticky pristup, kedy rucne vlozis objednavku a potom uz s nou velmi nehybes. Resp. ked s nou aj pohnes, nedokazes to robit prilis casto. Ak by ti dali do ruk automatiku, samozrejme by to hned vsetci zacali pouzivat a objednavky by sa zacali vyrazne viac posuvat. A to by samozrejme viac zatazovalo ich servery. Na ilustraciu prikladam obrazok, kde je vidno na minutovom grafe ako pravidelne a presne dokaze automatika posunut objednavku (tu konkretne sa to snazilo drzat SL 30 pips od ceny a posuvalo po 5 pipsov, automatika kontrolovala stav kazdych 20 sekund). Clovek by toto so svojim postrehom nikdy tak casto nedokazal. Najma ak obchoduje viac parov naraz.

4208

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Man:
Trailing stop ve VT na tomto principu nefunguje. VT neumí pracovat se stop příkazy. TS ve VT je pouze AOS, který při splnění podmínek pro stop zašle market příkaz opačného směru než máš zadán. Jenže provádí to až na začátku příští svíce, takže se dá maximálně použít na 1M grafu, a ani tam bych ho nepoužíval.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

chcel by som do svojho AOS zakopmonovat stoploss a profit target...skušal som to skopirovat zo sidovych vychytavok...bohužial pyta to nejake heslo...vo fore som nič nenašiel :(:(:( ...

Ak smiem, poprosim niekoho viac znaleho o ten kod či ako to nazvem...alebo priamo SID-a ... budem vdačny :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte vsetci,

prave som sa zaregistroval do tohoto fora, co beriem ako svoj prvy krok do sveta traderov. Financnik uz poznam dlhsie, doteraz som len cital a skusal/spekuloval (a tak to aj s mojim demo uctom vyzera - vsade same medvede :) ), ale teraz som sa pustil do indikatorov vo VT a chcel by som z nich poskladat nejaky indikator/AOS ktory by mal sancu fungovat.

Moja vizia je takato: na 30min grafe si vyhliadnem trendujuci trh, podla neho si urcim hlavny trend. V 5min grafe potom budem vyhladavat vhodne okamihy na buy/sell iba do smeru z 30min grafu. Chcem, aby sa mi na 5min grafe zobrazilo nieco ako "povolenie" v zmysle: "teraz len nakupuj", "teraz tam nelez lebo to netrenduje" a pod. urcene prave z 30min grafu. Je nieco taketo vo VT mozne? Ak ano, ako to dosiahnem?

Vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...