Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

Dekuju mnohokrat. Dal jsem to tam, ale mam nejspis chybu jeste nekde v nastaveni vstupu, protoze to hazi u kazde svicky obe sipky.. :( Myslis SIDe, ze bych te mohl poprosit jestli bys mi na to nejuknul? Nevim,co sem kde po...nastavil jsem to do AOSu jak je to v indikatoru pro SR a dela to ty sipky vsude...

5191

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Otázka na SIDa:
Beru tě jako velkého odborníka přes forex a VT. Program VT se mi líbí, ale má nedostatky, které tu byly již několikrát probírány. Myslím tím:
1. V systému nemám možnost "vědět" o svých otevřených pozicích.
2. Není možná v systému zadat rovnou stoploss a profittarget.
3. V systému se nemůžu přepnout na jiné timeframe.
[ital](doufám, že se nemýlím, a že tam tyto věci skutečně chybí)[/ital]

Zkoušel jsi se zkontaktovat s tvůrci a dával jsi jim podněty na vylepšení? A co oni na to?

Díky za [bold]F[/bold]orex [bold]F[/bold]orum.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie
1. nahoře (nad grafem) v záložkách máš informace o účtu, otevřené pozice, objednávka atd. - nevím v čem je problém..
2. ano, přímo za market ihned ne (ale to další zadání SL, PT trvá snad vteřinu, dvě), jedině přes entry pokyn nebo přes nějaký AOS..
3. přepínaní TF je pod grafem napravo od výběru měnových párů...ticks, 1,5,10, 15 min. atd.

To je věcí tvůrců VT, podněty jsem jim nikdy nedával - můžeš o tom s nima směle podiskutovat na VT fóru.. :)
forum.vtsystems.com/index.php
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim pani, mam jeden problem s ktorym neviem pohnut...skušal som si naprogramovat AOS ... system je jednoduchy...križenie dvoch klzavych priemerov....prvym klzavym priemerom je indikator T3 Moving Avarage a druhym hlzavym je Hull Moving Avarage

chcel som upravit povodny AOS VT-Moving avarage cross system ale nech robim čo robim nejako to nechce ist....nevedel by niekto poradit ako zmenim povodny Moving Avarage na T3 MA a Hull MA ???

Za každe postrehy budem vdačny. Velmi mi to pomože :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...