Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

**
TO:All
Děkuji za ohlas. Budu velmi rád, když Vám to k něčemu bude. To není má manželka.. :D. Myslel jsem si, že to tak udělám, ale potom jsem se přeci jenom přiklonil k digitálnímu syntetizátoru a trochu si vyhrát, protože pro nás tradery to musí říkat pěkně a s nadšením a láskou přeci....:) Už mě nebavily stálé stejné tóny dookola. A ani jsem pak nevěděl co to vlastně pípá a proč to vlastně pípa a stejně jsem to musel zkontrolovat.
Jinak uvítám veškeré připomínky a pro vás to upravím na míru. Chtěl bych tady udělat kompletní tunel, ať už se pak jenom věnujeme čistému obchodování a nemusíme hlídat to, co za nás může udělat TECHNIKA......:)
UPGRADE:
------------
Jinak jsem si všiml, že proražení tunelu oznamuje zbytečně často. Takže hodnoty oznámení posunu na cca 10 minut. Pak jsem k hlídání Hranice přidal ještě jednu hranici (dá se říci TakeProfit a StopLoss). Je to úplně stejné jako Hranice, akorát jsou tam dvě.Proč?
Dejme tomu, že MT zahlásí nález ceny v tunelu. Tak se podívám na daný graf a ty dvě hranice si nastavím pod tunel a nad tunel. Pak už se na to nemusím dívat, až to nahlásí proražení jedné z hranice a můžu jít do pozice. Pak si přepnu na hlášení fibo. Tím jsem se střepal toho stálého kontrolování grafu a můžu jít na pivo. Pokud mi mobil nahlásí, že se něco děje, tak jdu k počítači. Dneska to odzkouším a ještě dneska hodím na web.....


Uvažuji o hlídání všech měnových párů 4hour tunelu, ale nejdřív si musím v hlavě uspořádat, jak to má počítač řešit (MT) tento tunel a co má řešit......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TO:Galant
Otevři Tools/Options a záložku EMAIL....Pak zatrhni fajfku "ENABLE".
SMTP server: smtp.*** (napiš tam to stejné, jako máš např. nastavený OUTLOOK),jedná se o odchozí protokol
SMTP Login: Emailová odresa(tvá) z které chce, aby to odcházelo
SMTP Pasword: heslo k přístupu na tuto emailovou adresu
From: Napiš znova Email z kterého to posíláš
TO: tam napiš email, na který chceš, aby to chodilo nebo emailovou adresu, kterou máš nastavou u mobilního operátora a musí to chodit. Zprávy chodí do několika sekund. Jednou se mi stalo, že to přišlo do minuty.........
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO:All Tak posílám Upgrade,proč? viz.na této stránce úplně nahoře(začíná to dvěma hvězdičkama). Klasickým způsobem to hodit do MT. POZOR, nějaká vylepšení ve zvukovém výstupu, proto znova rozbalit sound a nakopírovat znova do složky sounds v MT.Jsou tam dva soubory nové.. Happy trading.... (tu)

1284

1285

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To all:
skvelá pomôcka pre tunelárov, ktorú sem dal MarekSK( (tu)) ma trápi jednou maličkosťou: Nedá sa mi rozchodiť posielanie alertov na mail. Aj napriek ICQ konzultácii s autorom indikátora, mi neustále vyhadzuje MTčko, že sa nevie nalogovať na server, z ktorého by mal poslať správu na môj prijímajúci mail. Odskúšal som to na dvoch PC, s rôznymi providermi aj servermi ale s rovnakým výsledkom. Viete mi niekto poradiť, čo by som mohol urobiť, resp. kde je zrada? :S
Dík.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all,

Trošku jsem si pohrával s bactestingem a přišel jsem na docela zajímavou vlastnost MT 4. Pokud si otevřete graf, implicintně se jedná o H1, tak se vám začnou stahovat data ze serveru,pokud se při prohlížení grafu díváte stále do historie, dáte pokyn k dalšímu stahování :) Není to úplně košér technika a je hodně zdlouhavá, ale na jednohodinovém grafu sem dosáhl cca 2,5 roku historie všem mně zajímavých měn, což je 16500 svíček. Můžete si to ověřit v "Histori center" ->F2

Data budou od "NAŠEHO" brokera, v mém případě Interbank FX a dosáhnete po stažení více grafů M1, M5, M30... obstojné kvality modelace. V mém případě 89 % na půlročním backtestu. :D
Doufám, že tato informace bude užitečná. Pokusím se ještě zjistit rozdíly mezi daty od jiných brokerů (alpari) a od IBFX, jestli mnou navrhované řešení není zbytečně komplikované.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
k tem datum a testeru.

Rad bych upozornil na modelovani! Tester je velice zavyslej na volume pri testovani at na "every tict" nebo "every tick (12 hodnot z nizsiho timeframe)". Testoval jsem svoje systemy na datech, ktery nemaj volume a tak mi tester nekdy ukazal vyborny vysledky, ale v realu to nebyla pravda. Vylsedek je ten, ze uz cca mesic obchoduju live se systemem, kterej ma vice mene nahodne nastaveny parametry (na testeru to dela uplne jine ochody ale ukazuje to na tyto parametry celkem dory vysledky)...

Z toho plyne, ze by se system mel otestovat na historickych datech a potom ho pustit aspon na mesic na demu... tot muj skromny nazor...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf:
veď práve, nastavil som to presne ako smtp server aj za pomoci MarekaSK, ktorému to šlo bez problémov hneď na prvýkrát a nič. Následne som to nastavil aj na druhom compe, kde mám iné nastavenie smtp servera a aj tam to hlásilo tú istú chybu. Niekde je nejaká zrada, zjavne to bude nejaká maličkosť, ale zatiaľ som ju neodhalil :S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

galant, tak nějak to vypadá. Už tvá zpráva dojde na smtp server tvého poskytovatele emailu, ale špatně se přihlásíš. Buď login nebo heslo či obojí nemáš správně.
Milan

Bigbull:
chceš říct, že pokud je nízké volume, pak MT při testování interpretuje jinak velikost svíčky? Tomu se mi nechce věřit. Ale jestli jsi testoval na datech, které nemají volume (např o půlnoci CET) a pak obchodoval v hlavním čase, tak to chápu, že výsledky byly jiné.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@ galant
pokial si nastavil spravne IP a autentifikaciu(pristupove meno,heslo)na SMTP podla Outlooku, moze byt problem este v porte. V MT4 sa asi nastavit neda, predpoklada sa standardne port 25. Skus pozriet do Outlooku, na nastavenie konta aky pouzivas port na SMTP. Niektore freemailove servery (na SK napr. Zoznam) ponukajuce sluzby POP3 a IMAP maju SMTP na inom porte ako 25. Tiez by mohol byt problem podla poslednej hlasky co uvadzas, ze na jedno konto moze byt v stejnom case povolene iba jedno pripojenie, t.j. nemozes mat v case ked sa pripajas na SMTP cez MT4 otvoreny aj outlook, skus ho zavriet.
Dute.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...