Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

MarekSk:
indikátory samozřejmě můžeš dát i do EA, pak se zobrazují i na grafu, někde jsi udělal chybu. Nedělal jsi indikátor? Podle hlášky to tak vypadá. Nezařadil jsi EA do adresáře indikátorů? Nezdá se ti, že v v anglicky psaném softu by mohla diakritika dělat problémy?

DarkMan:
Alpari je v CET.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To matus:
keď zavrieš MT a znova ho otvoríš, ostane uložené len číslo účtu (ak nemáš zaškrtnutú možnosť Save account information), takže heslo musíš zadať sám, ináč sa na Tvoj účet nikto bez znalosti Tvojho hesla nedostane.
Ja som mal na deme práve zaškrtnutú tú možnosť a tým pádom som nemusel zadávať heslo, keďže si ho MT pamätalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Standby:
áno. V závislosti od stratégie. Fundamenty s viacerými, Vegas tunnel s tromi. Obchodujem aj denné grafy s vlastným know-how, tam zatiaľ nemám pevne stanovenú veľkosť pozície. postupne to doladím podľa výsledkov. V prípade, že signál nie je dostatočne jasný, vstúpim povedzme s 3 nanolotmi (1bod=1cent) a pri potvrdení trendu dokúpim a zväčším pozíciu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf:
Jak tak na to koukam, tak se to CD-cko cestou z USA nekde sttratilo, protoze to bylo udajne odeslano predminuly patek.
Puvodne jsem se na historicka data ptal na LIVE CHATu na jejich webu (www.interbankFX.com). Tam me odkazali, abych napsal na tento mail steven@interbankfx.com a zeptal se na data. Udelal jsem tak a bylo mi receno, ze musim mit zalozeny live ucet u IBFX, ze to jinak stoji 200 USD...
Nicmene zatim to nedoslo,tak se uvidi...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Standby:

neviem ako je to momentálne s demo účtom, ten posledný, čo som zakladal som založil s 500USD, aby to odzrkadľovalo podmienky na live účte. Je možné, že sa niečo od vtedy zmenilo, ale ani na ich stránke som nenašiel, že by sa dal miniaccount otvoriť s menšou čiastkou ako 500USD.
Na druhú stranu je to výhoda. Ak začínaš obchodovať live a využiješ možnosť micro a nanolotov, odpadne Ti veľký počiatočný psychický tlak z prípadnej straty peňazí a môžeš sa viac sústrediť na správnu realizáciu svojej metódy. Upozorňujem však, že obchodovať micro a nanoloty nie je to, kvôli čomu sa väčšina z nás venuje Forexu a malo by znamenať len krátke prechodné obdobie pri zmene z dema na live.

Pekné sviatky všetkým :)
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

galant
pro mě to bude krátké období k rozmnožení kapitálů, vždy když zvednu účet o 100 % tak zvednu pozice z 0,01 na 0,02 a takto budu pokračovat dále. Pokud budou stejné výsledky jako mám na demu, tak za rok už budu obchodovat s částkou se kterou jsem chtěl začít ve VT u CMS, ale nemohu protože ji nemám ještě našetřenou, micro mě pomůže do rozjezdu. Jestli potom už zůstanu u MT a nebo přejdu na VT tak to zatím nevím :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...