Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Mám dvě otázky k MT

Předem říkám, že mám jen demo account u www.strategybuilderfx.com takze mam asi jem hodne omezeny přístup k hist. datům ...

MT by se dal použít jak backtestingová platforma ALE:

Jak je spolehlivý "Strategy tester" ?
Mám napsanýho jednoduchýho experta který mi udělá z $1000 za 6 měsíců $1700 - $2600!
Nebudí to ve mně příliš důvěru, tak geniální nejsem... (Model: Every tick, Use date: No).

K jakým hist. datům budu mít přístup na live accountu?
Bude to stejné jako na demu, nebo jich uvidím víc a o kolik?

Díky

Petr Klíma

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte neviete preco mi pri kazdom obchodnom systeme ktory chcem otestovat na daky menovy par ci us eur/usd usd/jpy ..atd..
zdy pri otestovani a vyhodnoteny ked dam zobrazit si graf pomocou "open Chart".. ukazuje prikazy na buy/sell aj take co sa vobec nevyskytli a takties neboli zaznamenane v Journal okne kde su spravy.

proste mi to zakazdym zobrazuje okrem normalnych buy/sell sipociek na grafe aj dake ine ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vas.
potrebujem pomoct s niecim novym. mam ucet vo firme FXsol a stiahla som si FX Accucharts.
Myslim ze dozrel cas posunut sa dalej :-)

Ovladam nejake graficke programy ako napr. Corel a nemam vacsi problem s prekladom ale potrebujem
vysvetlit polopatisticky fungovanie takejto charts.Co vsetko je dolezite tam mat co je zbytocne a nejaky finticky okolo .

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MetaTrader verze 4.00 Build 195 nebere indikátory z nižších verzí (189 ??). Takže pokud nemáte zdrojový kód ale pouze kompilaci (soubor *.ex4), pak musíte shánět nové, nebo zaplatit. Je to dokonce ošetřeno tak, že vám tyto indikátory i vymázne ze složky.
Ale pacholata.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky jsem vyzkousel aplikaci MetaTrader 4 Demo na PDA a chova se skvele. Mam spis problem s vyberem brokera. Co se tyce obchodnich podminek, vybral jsem si FXDD. Mate s nimi nekdo nejake skusenosti? Mam na mysli hlavne stabilitu spolecnosti. Na webu jsem si nasel, ze jsou market maker.

P.S.
Je nekde seznam brokeru ktery podporuji MetaTrader? Ja osobne jsem nasel 4.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim

hledam nejaky programek pro mt4 ktery by mi zobrazil denni, plovouci, tydeni pivoty, tak aby se zobrazovali i na historickych datech a ja je mohl otestovat s tim ze by se tam melo dat navolit hodiny z kterych to pocitat.

prosel jsem diskuzi nasel jsem par indikatoru ale nic co by mi zobrazilo pivoty podle mnou nadefinovanych hodin
a proto bych rad pozadal o pomoc

predem diky Jirizz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...