Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


to bachman

nemuzes sem ten MT4 navod dat.

nebo mi ho alespon poslat na email

flex.wheleer@post.cz


mam hodne scriptu ...z metaques...nevim ale jestli jsou pro MT4..a jak je tam dostat...hold zacatky jsou tezke.

a jeste bych se zeptatl zda-li nejsou tady nekde,neonekde nema nejake zkusebni AOS pro MT4.mam asi 4-5 ,ale chtel bych zkusit dalsi.nebo kde je muzu stahnout.musim se na nejake podivat,a rozpitvat je.trba se tim neco naucim,a pujde mi to lip.

mam v hlave par indikatoru,ale jelikoz nejsem programator ..tak je nedostanu do EXPERT ADVISER-AOS.
POTREBUJI SE TO NEJAK NAUCIT.


DEKUJI

LUKY
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

pokusil jsem se vyhledat trSL pro MT4 a bohuzel se nemohu dohledat.
Rad bych pozadal vas zkusenejsi zda me muzete odkazat nekam kde bych ho mohl najit.
Nebo jestli to neni slozite na programovani pak ho muzete hodit do fora.

Jde mi o trstop loss ktery se posune po zisku +10 pip na BE


Dekuji Jirizz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, mám jeden malý problém v MT4. Když backtestuju a chci používat F12 na posouvání grafů, tak sem i docela často stává, že to F12 musím zmáčknou 2x a docela rychle po sobě, a z toho mě docela bolí prsty :) A někdy to de zas v poho že to stačí zmáčknout jednou. Pls poraďte mi, co s tím můžu mít?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maty: Ale u toho krokovani bacha, nedela to nic jineho ze ti soupe uz vykresleny graf po svickach, takze indikatory a vse je jiz vykreslene jen to nevidis. Ve skutecnosti to nemusi uplne korespondovat, napr.indikator Fractals, potrebuje jeste minimalne jednu svici aby se ti vykreslil, ale ty ho uz uvidis.
Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...