Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

luky,
ze zacatku to nebude tak jednoduche, nenech se hlavne odradit neuspechy, to k tomu plati, ja jsem si rekl udelej 100 pips mesicne, ale nedari se to tak jednoduse. 2-3 spatne nastavene entry na data, SL to projede na obe strany a uvidis jak se v tom budes koupat.

Preji ale hodne stesti, nenech se odradit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Testuju to od konce tydne, kdy to fx sniper hodil na placene forum na TSD,ted je to presunute volne ke stazeni na www.forex-tsd.com ,vsem,kteri toto forum neznate vrele doporucuju,obzvlaste placene forum! vse funguje tak jak ma,krome chopu,ktery mi nejede,urcite budou jeste modifikace! Prikladam indikator SIDEWINDER,CHOPZONEINDICATOR,LSMA.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bachmann: Pokud mas v liste MT4 napsano (Neodpovida), spis mas vytuhnutou aplikaci u sebe na kompu. Coz mi prijde divne, to se mi u MT4 snad jeste neprihodilo. Mozna ale jen mas slabsi PC a spusteny backtest tak to nestiha.
Jestli MT bezi a jen PC to nestiha odbavit zjistis tak, ze si pustis Spravce uloh a v zalozce procesy si najdes terminal.exe a podivas se do sloupecku CPU, melo by se ti toto cislo(vytizeni procesoru v procentech) menit pak MT4 bezi.
Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Koblih
to vím, terminal.exe mi momentálně vytěžuje procesor na 99% (137MBpaměti)
Kdykoliv jsem měl možnost koukat na vytížení tak bylo to vždy takto hodně. Pokud jsem ale začal dělat cokoliv, šlo to sice pomaleji (mnohem), ale šlo to. Teď se to kouslo úplně.
Reset pomohl, přišel jsem o dva dny výpočtů, no nic, jedu s Optimalizací znova, víc "nahrubo", aby to bylo rychleji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové teď ale fakt nevím, jak dál. Optimalizací při testování jsem udělal desítky, některé pár vteřin, některé několik hodin i déle jak den. Nyní mi ale optimalizace skončila bez výsledku už podruhé. Co dělám špatně ? Stáhnu 1M data UDS/JPY konverzí si vyrobím data 5M, 10M, 15M zadám Symbol USD/JPY Period 15M Model Control Points Optimalizace běžela přes hodinu a výsledek je na obrázku čím to je ? nevíte ?

1990

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a chyba v jakém scriptu ?
myslíš tom konverzním, nebo EA ?

Ten EA ted běží na jiné úloze a funguje (dává výsledky) , tak snad funguje
udělal jsem změnu v zadání, použil jsem model : Every tick

PS co mi také není jasné, že lepší výsledky dává nastavení, kdy FastMA má vyšší dodnotu, než SlowMA
mám několik výsledků testů, kdy FastMA 20 a třeba SlowMA40 a ted najednou lepsší výsledky dávají obrácené hodnoty ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...