Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BEST online trading


Renda

Doporučené příspěvky

Truante, jsem rad, ze jsi to vyzkousel. Nyni je alespon jasne, ze neni chyba u mne, ale zadrhel je nekde v platforme.
Ja jsem vyzkousel uz vsechno mozne, takze dal to resit nebudu a zacnu se venovat dulezitejsim vecem okolo trhu.

V budoucnu bych se chtel prevazne venovat pozicnim obchodum, bez toho abych travil u PC vice casu nez mi dovoluje soucasne zamestnani a tak je pro me pokyn OCO pomerne dulezity.
Vim, ze se hlidani pokynu da sverit brokerovi, ale ja mam radsi veci pod svoji kontrolou :)
Budto se to do te doby vyresi a nebo prejdu na Best Fast.

Diky za pomoc, Daniel.




Samozrejme jestli zjistim neco noveho od pana Kosa, tak dam vedet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 88
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,
dostal jsem odpoved od pana Kosa, tak snad to nekomu pomuze aby zbytecne nepatral tak jako ja :)

----------
Zadate oba pokyny samostatne. To, ze jsou OCO nelze specifikovat do platformy. Tuto instrukci zadate brokerovi nebo si to hlidate sam a jakmile je jeden pokyn vyplnen , zrusi se pokyn druhy.
----------

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj vsichni
Chtel bych se zeptat na vase nazory/ zkusenosti s programem BESTProTrader Demo. Jestli jejich ziva data jsou opravdu spravna a narocnost na pc, popripade na internet. Ja mam docela dobry pocitac a presto mi to nezvladne zive vice jak jeden graf, kde se obcas jeste seka Timer, internetem by to nemelo byt, protoze mam docela rychle pripojeni 8mb/s. Testuji WCCI, kde je opravdu hezky udelany a po skonceni dema uvazuji o placeni mesicniho pausalu. Dale by me zajimali vase zkusnosti s brokerskou spolecnosti PFG. O komodity se zajimam pul roku a rad prodiskutuji vsechny veci tykajici se tohoto krasne zamestnani. Diky moc :)

S pozdravem Ota

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Díky za poslaný tipy, přečtu sit to.
Já obchoduju se SL a myslím, že se mi už podařilo lehce vyladit jeho umisťování, aby mě pořád nevyhazoval z thu než se rozjede.
S kamarádem jsme o jeho typu obcodování bez SL vedli dlouhou diskuzi. Moje argementy jsou slabé - on je přece na Ardeusu tak úspěšný, že přece lze obchodovat bez SL.
No, každý svého štěstí strůjce.
Díky a s pozdravem dobrého MM, Thea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

jen malá reakce k užívání SL:
Obchodování bez SL v pravém slova smyslu je skutečně finanční sebevražda a z dlouhodobého hlediska si neumím představit, že by to mohlo vynášet (nulový risk management). Tedy doporučuji upovídaným kamarádům obchodujícím bez SL nevěřit, věřit jen skutečné logice tohoto obchodování a hlasu rozumného lidu. :-)

Ale existuje přesto omezená možnost bez SL obchodovat, kdo ví zda náhodou nepoužívá kamarád toto:
Místo SL používat spread stejné komodity s jiným datem dodání a toto pak někdy později rychle dořešit a zvrátit pokud možno prodělek více ve svůj prospěch. To už je ale kapitola sama o sobě. Používat toto výhodněji než SL (resp. umět obrátit tímto utrženou ztrátu ještě v případný zisk, většinou však i za pomoci SL) umí jen zkušení znalci, což já nejsem. Navíc je to poněkud drahý způsob alternativy SL, za který se platí poplatky za další kontrakt a ještě to může i ztrátu prohloubit.

Truant

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Truant:

kamarád pravě obchoduje na demáči od Ardeusu (už jsem pročetla starší vlákno o téhle společnosti) a na něm obchoduje bez SL.
Zkouší pouze ID obchodování. Nevede si žádný obchodní deník, pouze má to, co mu generuje demo verze a SL fakt nepoužívá, viděla jsem to....nechává obchody doběhnout aspoň na nulu....tomu říkám strategie.
Zároveň nepoužívá žádnou TA ani indikátory, pouze "cit".
Proto jsem se zajímala, co to je vlastně za společnost, protože tahle "uspěšnost" a ještě bez SL je pro mne absolutní záhadou. Chtěla jsem si to sama vyzkoušet, ale mám pořád silnější pocit, že bych jen ztrácela čas od opravdového učení.
Mně už jenom zaráží, že Ardeus tomu demáči říká "Hra".¨

Přeji každému šťastnou ruku při výběru kvalitního softwaru, na který ať si před jeho zakoupením seženou co nejvíc informací - na internetu je informací víc než dost.
Thea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechny,

právě jsem zjistil, že PFG vydalo novou verzi aplikace Best Direct naprogramovanou na nějaké zcela jiné aplikační bázi. Je to jakási verze 8, zatím je spíše v ověřovací fázi, spousta traderů ji ještě asi nemá instalovanou a PFG nemá dostatečnou zpětnou vazbu. Lze jí nainstalovat na PC a provozovat jak starou verzi, tak zkoušet i novou.

Co je však u této nové aplikace důležité - měla by mj. umět plnohodnotně podporovat příkazy OCO (One Cancels the Other) a také Contingent and Parked Orders (závislosti mezi příkazy). Tedy zřejmě nedošlo jen k přepracování aplikace, ale udělali asi i podstatné úpravy v serverovém řešení zpracování příkazů.

Takže hurá do testování. :-) Možná je to skvělá konkurence ke všem dalším placeným variantám Bestu (nemohu posoudit, ale každopádně se u PFG něco hnulo kupředu).

Truant

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

To Truant: Ano, nyní je best Direct ve verzi 8, jedná se o beta verzi z 12/21/2007 12:53:48 PM, ale nová beta verze je vždy asi po čtrnácti dnech. Můžete stahovat odsud: www.pfgbest.com/platforms/BESTDirect/BD8.asp .
Pokud používáte MS Windows Vista, pak před istalací musíte vypnout řízení uživatelských účtů, stejně tak i při každém spuštění Best Direct 8. Dále je v uvedeném odkazu popsáno použití IP adresy "IP Address: 12.36.73.195", tato IP adresa, ale nejde použít na ostrý účet, čili si při přihlášení vyberte některou jinou nabízenou IP adresu (rozbalovací menu).

Mějte se hezky a mnoho obchodních úspěchů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...