Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BEST online trading


Renda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 88
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

greenhorn: dik za odpoved, na tom potom prisiel, len ma hnevalo ze to nejde v tom trading paneli, s ktorym som chcel davat prikazy.. ale potom som niekd ena intrenete nasiel ze to ide iba vtedy ked mam live ucet u nich...
ale jedna vec ma napadla... chcem backtestovat rucne, a data mi to nacitalo az pol roka dozadu, co je super, ale co ma trapi je ze graf ide posuvat iba miskou na spodnom paneli.. nie je nejaka skratka na posuvanie nejako inak???
dik Zero999

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím všechny, měl jsem také problém s BEST Direct a tak jsem zkusil verzi Fast, se kterou problém nebyl. Nyní už testuji jen na platformě BEST PROTrader, která mi byla zástupcem PFG customer service nabídnuta s informací o měsíčním poplatku 50$. Platformu testuji asi od 17.1.2007 a je ke stažení na stránkách www.pfgpro.com Registrace tuším platí stejná jako u verze Fast. Je tam hezky zpracovaná WCCI a vše se chová celkem svižně. Jak jsem psal už v jiné diskuzi, "čučím" do toho denně tak 2-4 hodiny večer a problémy nejsou, jen pár vteřin po spuštění trvá, než se zaktualizují grafy a hodnoty. Jako užitečné považuji možnost předem nastavit hodnotu PT a SL v počtu ticků od vstupu a zaškrtnout jestli automaticky při vstupu zadávat obojí nebo jen jeden z obou příkazů. Při využití této funkce se při dosažení PT nebo SL, ale i při ručním výstupu z trhu automaticky vložený PT, SL nebo oba zruší. Posouvání příkazů ve stavu "working" se dá provádět chycením grafického znázornění příkazu na grafu a jednoduše přetáhnout na jinou úroveň (nebo křížkem zrušit úplně). Program má dokonce i nějaké funkce sledování trendu a na základě toho posouvání SL a PT podle předem určených pravidel apod., ale to jsem zatím nestudoval a do budoucna zatím nehodlám používat. Příkazy se dají vkládat rovnou do grafu nebo zadávat pomocí přehledného panelu. Nechybí funkce jako DOM, spousta indikátorů apod. Vše je možné otevírat jako okna v záložkách (podobné listům excelu), které je možné uložit a otevřít kdykoliv se stejným nastavením. Výborný je i přehled o stavu účtů, otevřených i zavřených obchodech za den a další přehledy k účtu. Kdyby měl někdo dotazy k této platformě, tak sem s nimi, jsem technicky založený člověk co pracuje v IT a nedělá mi problém nějakou "fičuru" důkladně prozkoumat, už takhle se v PROTraderu dost orientuji.
Přemýšlím, že u PFG otevřu účet, až bude ta možnost s lepšími podmínkami přes Financnik.cz (viz diskuze Brokeři > PFG) a verzi PROTrader budu používat k ostrému tradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Unyer

Taky jsem začal používat demo BEST PROTrader a jsem velmi spokojený.
Překvapilo mně, jak rychle jsem se s tímto softwarem "sžil", ale mám jeden problém ohledně zobrazování grafů.
Grafy se mi zobrazují normálně (jedu WCCI), ale včera večer a dneska odpoledne se mi přestaly zobrazovat
grafy ER2 a to jakýkoliv timeframe. Zkoušel jsem snad všechno vypínat a zapínat program, restartovat počítač,
připojení je normální v zelené barvě, prostě to nechápu, jakoby se zastavil tok dat pro ER2...
Jinak v předchozí dni mi to normálně fakčilo, jedu ještě ES a E6 a taky v pohodě.
Věděl by sis rady?
Díky.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to 911:
Možná to vypadalo jako placená propagace, ale jsem začátečník a docela rychle jsem se s tímto programem naučil na demu, takže jsem to podal s náležitým nadšením ;-) Chápu, že máš širší obzor a ty funkce znáš i z jiných programů, takže díky za vysvětlení pojmu OCO.
Hodně štěstí a příjemný den i Tobě.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdarvim vsechny zacinajici i pokrocile tradery,
mohl by nekdo poradit jak zobrazit grafy na best direct pro ? stahl jsem si demo, order connection i data connection mam zelene takze by to melo byt v poradku. ziju v usa a pc mam kompletne nastavene v anglictine, netusim kde je problem. projel jsem i jejich tutorial i video ale nemuzu s tim pohnout.
diky moc za jakoukoliv radu ci tip.
martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marva76:
No podle tvého příspěvku není jasné, jestli máš problém najít čím se graf otevře nebo se Ti po otevření nezobrazují data. Možná se ptám zbytečně, ale zkusil jsi nahoře na menu kliknout na Charts, New chart a vyplnil v políčku SYMBOL třeba YM+H7 nebo ER2+H7? Pokud ano, tak by měl program načíst data do několika vteřin. Taky je možné, že jsi zadal jen ER2, YM nebo ES bez určení měsíce a roku a dole se Ti vypsalo podobné hlášení "Bar Data Not available for ES from PFG Data Server. Please Try Again". Zkus popsat Tvůj postup při otevírání grafu, abychom mohli najít nějakou příčinu.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...