Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BEST online trading


Renda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 88
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer Petře ,


Jo jo je to tak teď jsem si otevřel stránky PFG a tam je to jasně napsané verze V. 7.5 Full Version je pro win 2000 nebo XP a verze V. 6.10 Full Version ,V. 6.08 Full Version jsou pro win .98 a win. Milenium . Díky že jste mne na to upozornil předtím jsem to nějak přehlídnul takže dík .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Tak jsem si chtěl zatrenovat na bestu, než si otevřu účet u IB. Jestli jsem to dobře pochopil, tak si musím stáhnout best direct a zaregistrovat se. Jenže mě to píše tuhle hlášku, nevíte co s tim??An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,

Mám tiež problém s BESTom v 7.0.55L na DEME. Ako inak nekresli mi grafi hoci som podla inštrukcii s predošlej strany prepol Windowsi na US angličtinu.
Ale to nie je všetko! V okne Best Online su tabulky o ktorých neviem načo slúžia /Position reference, Quote window, Option .../ v poddstate netušim ako sa tento soft vlastne obsluhuje - je to můj prvý soft na zadavanie prikazov.
Nepodarilo sa mi na financnik.cz vyhladat žiadny članok o Beste. Nájde sa dobrovolník, čo mi ozrejmí menu a zadávanie príkazov cez Best /alebo mi napíše linku na nejaké články/?
Ďalší problém - Nejakým nedopatrením som predal a kúpil po kontrakte WN6 čo stým ako to stornujem?
A ešte jedna všeobecná otázka Best Direct je soft vyvynutý pre Harpoon, alebo túto platformu požívajú aj iný brokery - je to nejaký štandart?

S pozdravom Štefan :S (td) :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak já už jsem Best odložil pěkně do koše protože se mi ho nepodařilo rozchodit v plné míře , chyba však byla někde v mém operačním systému . Jinak při registraci obdržíte email s přesnými instrukcemi v Češtině tak se zkuste registrovat a uvidíte . Jinak pokud budete mít stále potíže tak si natáhněte TNT pro4 a bude po problému , můžete pak testovat až vám z toho bude ...............

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Štefane, před stažením toho programu tě to vyzve k registraci, zabere ti to 2 minuty a pak ti na mail přijdou pokyny včetně přihlašovacích údajů.

Já mám spíš problém s technickým zvládnutím programu a proto prosím někoho kdo BEST používá: Jak posunujete stop-loss a kterým příkazem?? Stop-loss jsem chtěl posunovat zadáváním příkazu STOP, ale vytvořila se mi hromada aktivních příkazů (k prodeji/nákupu) namísto jednoho stop-lossu jistícího moji pozici. Bohužel nápověda programu na internetu rozhodně není 100% a tohle se tam zrovna neřeší :-( díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj,

zaregistroval jsem si demo verzi BESTu, stáhnul a nainstaloval verzi pro svoje XPčka a projistotu jsem přidal vyjímku do firewallu pro celý program a navíc otevřel port 2000 pro TCP/IP, vše podle instrukcí. Všechno proběhlo bez problémů, včetně prvního přihlášení a obchodování. Když jsem se přihlásil podruhé, po několika minutách mě to vypadlo a od té doby se mi už nepodařilo připojit.

Internet mi funguje bez problémů (připojení 10MB/s) a s nastavením a správou počítače nemám problém. Jaké jsou vaše zkušenosti s BESTem v tomto ohledu. Může mi někdo poradit, v čem může být chyba? Docela mě to rozladilo a už jsem ztratil více než polovinu ze 30 dnů pro demo verzi. Díky za radu.

Zdraví Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to lsed8274: po vypršení 30 denní lhůty si můžete vytvořit novou e-mail schranku (nebo použít e-mail někoho známého) + zadat jiné jméno a přijdou vám nové přihlašovací údaje, nevýhoda je, že máte nový účet, ale to by němělo zas tak vadit

jestli jsem to správně pochopil: a) program best direct je zadarmo, platí se živá data (v DEMU je něco málo zadarmo)
b) existuje ještě best direct fast - je v nějakém ohledu lepší, platí se 60 USD/měsíc + živá
data
c) náklady na obchodování v bestu: živá data (kolik stojí?) + komise, paušál burze,...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkouším trénovat na BEST direct demo verzi a je to hrůza.

Někdy mi to vypadne, velmi často mi spadnou grafy, někdy mi to neprovede příkaz (asi to na chvíli vypadlo), dost dlouho čekám než vidím změny stavu virt.konta, někdy si nejsem jistý jestli byl příkaz proveden nebo ne atd.

Jsem z toho dost otrávenej. Nevím kde je chyba. Možná u mě. Ale jiný softy mi běžej bez problému. ????

Chtěl jsem v klidu testovat na demu, ale budu muset zkusit nějaký jiný soft.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...