Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

BEST online trading


Renda

Doporučené příspěvky

Zdravim,
mam jeden dotaz da se v BEST nastvit i automaticke zruseni SL?
Priklad: dostanu se do trku nakoupim zlato prikazem stop 640,0 (BUY)
pak rucne zadam prikaz SL a PT napr SL: 638,0 a PT: 646,0.
Trh pujde mim smerem a vystoupim na PT, je v bestu nejaka funkce, ze by mi automaticky smazal SL?
Jeste bych se zeptal, zda ma nekdo z Vas nejaky cesky navod na best.

Idealni by bylo kdybych v BESTu dokazal dopredu nastavit ze se vse nastavi automaticky, v trhu by cekal prikaz ze az trh dosahne hranici 640, tak nakoupim a automaticky se zada prikaz do trhu SL: prodat pri trhu 638 a jeste se tam zada PT: 646 a jakmile se uskutecni but SL nebo PT, tak se druhy prikaz smaze (bud PT nebo SL).

S pozdarem

Jirka (tu) :S (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 88
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravim vsechny,
ma nekdo z vas zkusenosti s real obchodovanim pres best direct? V platforme se mi zobrazuji aktualni data pouze pro elektronicke trhy, a u nekterych se mi ani nenacitaji grafy {nektere funguji}. Nastavenim jazyku to asi neni, to uz mam v PC nastavene na anglictinu. Co se tyka neelektronickych trhu chtela jsem pres tuto platformu obchodovat napr. psenici, kukurici, maso, kafe .... u techto komodit se mi vubec nezobrazuje bid, ask a change, grafy se take nenacitaji {pokud se mi vubec podari komoditu nacist}. Navic hodnoty last, low, high ani nesouhlasi s grafem ktery je primo na strankach Harpoonu. Daji se tam nejak zobrazit aktualni data pro tyto komodity? Prosim o radu, diky moc.
Monika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to All

Dneska jsem si stáhl a nainstaloval BEST online trading, ale nikde tady ve fóru jsem nenašel, jak tam dostat Woodies
CCI. Vím, že by tam měl někde být, ale nevím kde, žédné templates jsem tam nenašel.
Jinak platforma i grafy mi chodí bez problémů, mám novou verzi v7.060H.
Díky za případné info.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj,

pfg Best direct WCCI neumi, potrebujes BEST direct Fast, www.pfgbest.com/fast , ale za ten chteji 60 $/mesic.
celkem dost, vzhledem k tomu, co to nabizi.

Jinak za sebe musim rict, ze po 4 mesicich testovani Best direct, bych s nimi do ostreho obchodovani nesel. Jsou tam pomerne velke skluzy v plneni prikazu, rozchazeji se data platformy a grafu, zamrzaji grafy ..., obcas je to spis boj se softwarem nez s trhem :)
pripojeni mam s rychle a spolehlive, pouzivam eng win xp, casovou zonu nastavenou na usa, zacal jsem pouzivat i eng rozlozeni klavesnice :) , takze si myslim,ze tady problem nebude.

zajimali by me zkusenosti ostatnich, zejmena jestli nekdo pouziva best direct naostro

hodne uspechu

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Richie007

Díky za odpověď.
Jde mi spíš o to, nacvičit si nanečisto techniku Woodies CCI, chci se věnovat patternu ZLR, tedy zatím a potřebuji na
to nějakou platformu, která to umožňuje.
Naostro bych založil účet u Interactive Brokers propojený se Sierra charts, stejně jako to mají Tomáš s Petrem a
ostatně i samotný Ken Wood alias Woodie :D (tu)...
Hodně úspěchů všem :D (tu)!!!
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Monika

Best direct se prostě takhle k někomu chová. Někdo je s tou platformou spokojený, jiný ne. Já s ní mám tytéž špatné zkušenosti, a ještě horší, protože při live obchodování jsem na svém účtu neviděla své peníze, ale nějaká hausnumera, po zapnutí platformy trvá hrozně dlouho, než se objeví peníze na účtu, někdy vůbec ne, takže člověk trne, co se s nima stalo..... Mě se tato platforma vůbec nelíbí. Bratrovi se tam v jednu dobu na jeho účtu (ostrém!) objevilo úžasných 800000 dolarů, to by se asi stávat nemělo. S grafama je problém, někdy chodí, někdy ne, někdy nejdou přepnout do jiného TF, prostě naprostá nespokojenost. S tou druhou, placenou verzí zkušenost nemám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

×
×
  • Vytvořit...