Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Takze, ak som to spravne pochopil, v principe to ZLR boli, ale kazdy ma nejake filtre, ktore este musi ZLR splnat aby bola platna.
Je mi jasne ze s k tomu clovek nemoze stavat uplne mechanicky, teda pokial si dostatocne nenapozera priebehy. Len som sa chcel uistit ci nerobim nejaku zasadnu chybu. Dufam teda ze dalsie testy uz budu lepsie a nieco sa mi podari odfiltrovat.
Vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zatim mam odtestovane mesice 9-11 roku 2005, vstupoval sem na ZLR potvrzene LSMA, CHOP a Sidewinder jak bylo popsano v manualu k Woodie systemu, vystupoval sem na CCI hook a ani jeden mesic sem nemel ztratovy.

Samozrejme sem mel spousty falesnych signalu, ale postupem casu si clovek opravdu najde dodatecne filtry, takze se uspesnost zvysi.

alter: Urcite se to podari i tobe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to alter: jj, trhy musí být prostě nakoukané. Hlavně bych doplnil, že zklamání z jednoho neúspěšného dne má asi stejný význam jako přemrštěná radost ze dne úspěšného. Až po pár měsících zisků a ztrát a sledování trhu se dá na něčem stavět. Jinak připomínám, že na to filtrování pozor. Je řada velmi úspěšných obchodníků, kteří zastávají pravidlo, čím méně filtrovat, tím lépe.

to lloyd: platné ZLR není podmíněno barvou LSMA.

good luck!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to lloyd:

neva, vše záleží na delším testování. Když ti to vyhovuje a budeš dlouhodobě spokojený s výsledky s podporou LSMA, nevidím důvod proč to měnit :)

Faktem je, že pro ZLR by SW měl stačit, protože LSMA je v něm zakompováno (to by ale popsal nějaký techničtější člověk). LSMA se používá hlavně v případě Famiru a Vegasu, kde se naopak nepoužívá SW.

Jarda101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to alter: já se chodím dívat, když se něco učím. Třeba teď jsem se učil famir, takže jsem si woodieho zapnul když se famir blížil. Rozhodně ale nelze (aspoň mě to fakt nejde) obchodovat při zapnuté konferenci. Obchody musí být 100% relaxované. Nicméně úspěch woodieho vidím v chladném uzavírání pozic, jak ziskových tak ztrátových. Je to ohraná písnička, ale vše je v psychice. Nejhorší je chamtivost a hope mode. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja obchoduji Woodieho CCI jiz nejakou dobu a jako nejlepsi filtr v oblasti trendovych obchodu (mezi nez ZLR patri, ale osvedcilo se mi to i u TLB) se mi jevi "newoodiovsky" zpusob "EMA34 kiss". Tzn, ze sleduji vzdalenost price baru od EMA34 a filtruji mozne famiry, vegasy a prava ramena ghostu, ktera jsou predpovidana delsi vzdalenosti baru od EMA34. Take doporucuji brat ZLR, ktera se daji "prolozit" pres TLB...a maji jasnou reverzni divergenci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...