Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás, při moderování Woodieho na jeho stránkách jsem už několikrát zaslechl, že se přibližně dvakrát do roka v důsledku určité nelegální činnosti na burze stává, že dlouhou dobu nejde zadat příkaz kterým by se dalo dostat z trhu ven, čili trh padá a padá (klidně i 2000USD) a nelze z neho odejít. Chtěl bych se zeptat jestli jste tohle už někdo zažil a nebo jestli jsem to náhodou nepochopil (díky mojí angličtině) trošku špatně? A řekl bych, že tohle je jeden z hlavních důvodů proč Woodie doporučuje při obchodování z jedním kontraktem účet alespoň 10 000 USD.
Předem díky za Vaše reakce a zkušenosti.
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

to David
Tak mě napadá i když jsem neslyšel a nevím jak to Woodie myslel tento názor. Možná že jednou za čas a asi poměrně vzácně dojde z důvodu nějaké nečekané zprávy k prudkému růstu volatiliyt trhu a trh se bláznivě rozjede některým směrem. Pak asi parketoví obchodníci dokáží nějakým způsobem zadat své příkazy do burzy a snad se jim nějak podaří zastavit plnění obchodních příkazů. Jak to ovšem dělají to si nedovedu představit. Samozřejmě burza vetšinou udělá obrovský gap z kterého nsmírně těží. Nu ale rád bych sám slyšel názor někoho zkušenějšího.
Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Břonda

Ahoj, chci se zeptat jak pokračuješ v obchodování ZLR s pomocí MACD, jedeš demo nebo live?
Taky to zkouším a musím konstatovat, že to celkem vychází, že ZLR opravdu nevyjde, když se MACD stáčí na
opačnou stranu než je směr trendu.
Používám ES a E6(eurodolar) na 2 min. timeframe a ZLR beru při platném trendu (některá z prvních šesti úseček
nad/pod 100) a mám podmínku, že se ZLR musí utvořit do +-120, jinak to neberu.
Vstupy dělám cca 30 vteřin před koncem úsečky a vystupuji pouze když je tvar a směr ZLR poměrně stabilní, tj. nesmí
to lítat sem a tam, to pak nevezmu.
Výstupy dělám podle pocitu, nemám nervy být v trhu příliš dlouho, většinou vystupuji při zalomení turba na opačnou stranu.
SL dávám 6 ticků napevno bez posunu na BE, nechci být zbytečně vyhozen, někdy to je docela divoký.
Chci jet i ER2, ale poslední 3 dny mi nějak nejedou grafy, plafformu mám BEST PROTrader, je to demo.
Určuješ trend stejně nebo to bereš jinak?
Předem díky za Tvé poznatky.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Woodie to na grafech eura a zlata používá od včerejška, mělo by to být nějaké vylepšení trading panelu, co přesně to ale znamená nevím, jen že pro long má být bílá (tam, kde byl CZI a SW) a pro shorty černá. Všechny patterny zůstávají beze změny. Zároveň Woodie říkal, že stará verze trading panelu je taky dobrá a že všem vydělala spoustu $. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nazdar tradeři,

to Pietro - sorry, špatně jsem zformuloval dotaz - já se ptal na zbrusu nový design Woodieho Chart. :D

tak to mě zas tak moc neuteklo. :) Mě zaujaly hlavně ty bary nad, pod ZL - z toho co jsem pochopil, tak snad nějak mají potvrzovat trend patternu - red = potvrzení down, blue = up.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Woodisti

Na ftrader.de jsem objevil link na Frontend ZeroLine Trader.Angličtinu mám na 1%. Píše se tam něco o woodim a spolupráci s IB.Nemáte s tímto programem nějaké zkušenosti?Jsou tam grafy s ukázkami ZLR, jako by to bylo zakomponované pro automatický backtesting a nebo live obchodování.
Díky


Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavel23

Zkušenost s ZLT nemám, ale z toho co jsem tam viděl, bych řekl, že je to jenom frontend pro platformu Interactive Brokers' TWS.

Ta zmínka o Woodim vysvětluje proč se ten frontend takhle jmenuje - autor si zvolil na Woodieho chatu nick "ZL Trader" podle paternu ZLR a ten graf ukazuje co to ZLR je.

ZeroLine SimTrader je určen pro testování a neodesílá příkazy do IB TWS - to umí až ten placený ZeroLineTrader - viz www.zerolinetrader.com/doc/features.htm řádek "Orders sent to IB TWS".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to marek53
Také testuji kombinaci WOODIE a MACD na demu platformy BEST PROTrader.
Obnovil jsme si bez problému měsíční DEMO po diskusi s přímo u brokera PFG.
S platformou jsme vcelku spokojený i když mám výhrady k nastavení grafu WOODIE - zdá se mi, že barvy tří základních čar LSMA, ... neodpovídají přesně aktuálnímu trendu. Musím to ještě prověřit.
Zkrátka na jiných platformách je znázornění přehlednější.
CO se týče systému tak dělám hodně ZLR a nastupuji do pozice standardně na základě 3 min grafu 20 - 30 sec před dokončením úsečky. Vývoj kontroliji na 5 min grafu. Výstup jsou na WOODIE problém, protože tam je se láme profitabilita systému.
V současné době mám denní poměr úspešných a neúspěšných obchodů 1:3. Nicméně průměrný profit na kontrakt 33 pips a stejně tak průměrnou ztrátu 33 pips$. No a to je špatně.
Takže ty výstupy se snažím zkombinovat s MACD indikátorem.
Vystupovat na TURBO je málo profitabilní (na trhu SP500 v trendujícím trhu). Vystupuji na hook na 5 min a koukám na MACD, jesti tam mám prostor.
Tudy se současně ubírám. Pokud budeš mít nějaké pokroky dej vědět.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
dlhsie uz obchodujem wcci a chcem sa spytat, aj ked woodie pouziva side-winder pre potvrdenie ZLR tak som si vsimol, ze dost vela krat sa stalo, ze ak bolo LSMA inej farby ako side-winder, tak vtedy vela zo ZLR nevyslo.
Nerobili ste niekto statistiky na ZLR s woodieho nastavenim a ZLR s woodieho + LSMA rovnakej farby ako side-winder?
Dost by ma to zaujimalo. Resp. vztah medzi farbou LSMA a MFE.
Vopred dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...