Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Pro příznivce Woodiho přikládám graf, jak se dal zobchodovat včerejší fundament, který tak významně pohnul trhem: - vstup long na ZLR za 708,00 - držet pozici po celou dobu, než CCI protne horizontální čáru, která je vedena od spodního zalomení ZLR - jelikož k protnutí nedošlo, výstup byl na close dne tzn. cca. 721,50 a výsledek? +1350,- usd !!!!!! dlužno poznamenat, že já sám jsem to bohužel takto nezobchodoval :-(( Hodně ziskových obchodů s Woodiho CCI všem! Pietro

1726

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Čau ve spolek. Řeším tady problém s grafy. Dnes jsem si stáhl novu Sierru +ftrader.dll + studies. Vše jsem nainstaloval. Jelikož mam Xp english, tak Woodie CCI funguje od začátku. Problém je vtom, že jsem včera testoval jeden celý měsíc a když jsem se dnes po instalaci k němu vrátil, abych si zkontroloval vstupy a pod. grafy jsou úplně jinak zubrazené, tam kde včera bylo ZLR dnes je něco jiného, včetně cen. Kontroloval jsem nastavení časů - 15:30 - 22:00, 5min. ER2. Poradí někdo co stím? Šlo by porovnat grafy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
zaujimam sa o obchodovanie woodieho CCI pozicne. uz niekokokrat tu zaznel dotaz ci ho niekto
takto obchoduje a doteraz sa TO vzdy nejak zahovorilo ... tak ja TO tak skusam.
zatial len papierovo a bez backtesingu. bude mi TO asi trvat trosku dlhsie ...
zaujimam sa primarne o trhy kukuriece, psenice, live cattle a cukru, s ktorymi BY som neskor
rad aj zacal. vysledky mam vselijake +/- zisk, aj ked v psenici mi teraz 3x po sebe chytilo SL.
sustredim sa na formacie ZLR, Famir Shamu a Rev divergence.
myslim, ze tieto sa vyskytuju v trhoch dost casto (samozrejme netreba hned obchodovat vsetko ...).
a su celkom rozumne rozpoznatelne.
moja dalsia otazka je co v pripade ak CCI indikator kolise hore dolu.
vstupujete opat a opat do pozicie ? sa mi zda dost bezhlave a preto niekde na strankach
financnika som sa docital a aj pridal indikator SSTO. vstupujem len ak je tento nad 20 a pod
80. musim este podotknut, ze nemam sierra chart a ani iny nastroj, ktory BY zobrazoval
original woodieho CCI tak ako ho pouziva. mam len 14 day CCI na futuresource.com.
skusa/skusal to niekto tiez tak ?

Dakujem.

Palo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, Byl jsem na seminari v pondeli a ze svych poznamek ctu, ze Woodie bere u Ghost patternu v potaz jen sitace Rameno > Hlava Rameno, ale ne , když je jedno s ramen vyse nez hlava a rameno sousedni. Pak jsem na Woodieho strankach nasel dokument, ktery se Ghostum venuje a tam je obrazek (viz priloha). Bere tedy Woodie Ghost i v teto situaci? Dekuju

1748

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: palopuk

Zdravím,
WCCI lze zobrazit i v TNT. Zkus paterny na TF 15 nebo 30min. Tam je něco vidět, ale moc mi to nesedělo. Člověk musí u toho pořád sedět, pořád klikat a to mě nebaví. Na denních datech je toho poskrovnu (trend 6bar+). Spíše mi vyhovuje plánovat obchody u snídaně a realizovat u večeře :-)). Používám ho pro protvrzení dokončované formace 1-2-3 na kukuřici a pšenici.

Přeji hodně úspěchů
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...