Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Zdravím po delší době všechny!

Pokoušel jsem se s pritelkyni tradovat woodieho cci na 5 min ES grafu (historie), jeli jsme jenom ZLR dle všech pravidel (oblast +100/-100, SW i CHOP). Vysledek po mesici = 2,5USD zisk :), lepší než úlet já vím.

Výstupy - po hooku přitáhnutá základní stopka 1tick pod low - long / 1tick nad high -short.

Z perspektivy mi přišlo, že se výstupní hook často objeví okamžitě, nebo bar po vstupním signálu (ZLR), nemá někdo podobný poznatek z testováni? Vím že výstupy jsou mnohem větším oříškem než vstupy takže bude třeba zapracovat...



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Zvědavec, nehledejte v tom žádnou zapeklitost. To je jenom signalizace toho, že šest barů uzavřelo nad, nebo pod ZL. Woodie to používá jako potvrzení trendu. Teprve po něm hledá signály ve směru trendu. On nemá zobrazen price graf, takže používá toto. A jako všechno v tradingu ani tohle nefunguje na 100%. Pokud si najdete něco jiného, jak poznat trend a bude Vám to stačit, klidně to používejte..Důležité je aby to mělo výsledky z dlouhodobého hlediska. Klidně to nemusíte brát v potaz a určovat trend třeba podle EMA zobrazeném v price grafu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PitBoss
taky jsem si zkusil backtesting Woodiho a mám podobné zkušenosti s rychlým příchodem výstupního hooku. Ja to testoval na Forexu. Asi ti tato informace moc nepomůže, ale alespoň v tom není člověk sám.
Výstupy jsem se po těchto zkušenostech snažil nacházet na hooku TCCI - když ho dokážu objevit, tak je výstup často s větším profitem než na CCI hook.

Doufám, že zkušenější woodisti naznačí další směr testingu.

Hezké obchody Sasa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PitBoss,

Woodie nevystupuje tak, že při CCI hooku přitáhne SL pod/nad H/L. On zkrátka a dobře vystoupí na CLOSE úsečky. Jinak těžko říci, co ještě děláte špatně... Mně backtesty dělají velmi pozitivní čísla a dokonce i Petrovi vycházejí velmi překvapivě dobrá čísla v TradeStation - samozřejmě s drobnými modifikacemi. Pokud jdete na Woodieho osobně, určitě vás to nakopne dál - tím jsem si jistý.

Zdravím,

T.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

Zkouším taky ZLR a udělal jsem 100 obchodů na datech co jsou zde na Financnikovi, po 100 obchodech patternem ZLR na 2 kontrakty s stopem 10 ticků a PT prvního kontraktu 10 ticků-kontrakt 2 výstup na close hooku mám výsledek +1015 usd. Ted jedu stejný pattern ale stop mám 7 bodů a Pt1 10 bodů a mám za sebou asi 80 obchodů a teda nic moc, jsem v ztrátě nebo na nule...myslim si že nejde jen mechanicky dělat ZLR, chce to něco víc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ještě...

taky jsem si všim, ted když jedu ty samý data podruhé že jsem při prvních 100 obchodech nasekal docela dost chyb a to že jsem bral neplatne ZLR, prostě začatečnické chyby, takže těch 1050usd neni moc objektivní výsledek ale každopádně s stopem 7 bodů mám horší výsledky-hodně mi spadla úspěšnost která byla překvapivě dobrá (64%) ale měl jsem malé RRR, asi 1:1. Msím zapracovat na MM ale nevím od čeho se odpíchnout. Taky ZLR nelze brát kazdé, chce to nějaký filtr...ale ja na to přijdu... :)
pozdrav, Andrija

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ondro,

zkuste např. odhadovat případný potenciál pohybu. Prostě berte jen ZLR, kde vidíte, že máte volnou cestu. Zkuste si kreslit třeba trendové linky, kanály v trendu, abyste věděl jestli už jste ve správném místě pro vstup, nebo i pro výstup. Těžko se k tomu dává návod, ale stačí pár zásahů, který výsledek úplně změní. Jinak to RRR vychází opravdu mizerně, ale u ZLR je to asi normální. Chce to trošku zvýšit úspěšnost, případně i výstupy a chytat větší pohyby.
Woodie už se blíží a něco z něho určitě vypadne. Aspoň rada na co se zaměřit, aby to časem fungovalo lépe a lépe. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všetkych ,

Tiež som sa pohral s backtestingom na WCCI len ZRL patern na ER2 za obdobie 19.5. až 9.6. spolu 22 dní .A tu su vysledky :
1,Podmienky na vstup su tie isté ako uvadza Tomaš v člankou.Len ZRL beriem v pasme +/- 150 CCI
Podmienky na vystup - po haku , ST 150 usd : 3 min graf 2510 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 4150 usd
Podmienky na vystup - TP 300 usd , ST 100usd : 3 min graf 3810 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 2670 usd
Podmienky na vystup - TP 300 usd , ST 120usd : 3 min graf 3335 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 2522 usd
Podmienky na vystup - TP 300 usd , ST 150usd : 3 min graf 4630 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 4382 usd

2, Podmienky na vstup su tie isté ako uvadza Tomaš v člankou.Len ZRL beriem v pasme +/- 150 CCI
a beriem aj obchody kde nie je splnené LSMA a TWCCI nie je na strane smeru vstupu. Väčšinou je to ZRL okolo ZL.

Podmienky na vystup - po haku , ST 150 usd : 3 min graf 3265 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 5140 usd
Podmienky na vystup - TP 300 usd , ST 100usd : 3 min graf 4340 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 4882 usd
Podmienky na vystup - TP 300 usd , ST 120usd : 3 min graf 3810 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 4722 usd
Podmienky na vystup - TP 300 usd , ST 150usd : 3 min graf 5700 usd (commis je všade už odratany)
5 min graf 6122 usd

Ešte som vypozoroval že sa oplatí brať aj signaly zo žltým Side Winder ale LSMA musí byť splnená . Tie vysledky su potom ešte lepšie :).

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane,

skvělá práce (tu) Jen tak dál. Pamatuji si na vás ze semináře, tenkrát jste říkal, že zatím to není žádná sláva s nalezením nějakého spolehlivějšího a mechanického systému - teď jsem přesvědčený, že jste na správné cestě. Jinak i já v backtestu dosahuji s Woodiem mnohem lepší výsledky při používání PT. Držím palce!

Tomáš
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano posuvam SL na B/E + 20 usd pokial je pozícia v pluse rovnajucemu sa SL.
Možno nahoda ale stačia mi aj polovične vysledky. Najviac ma prekvapilo že pri TP 300 a SL 100 je RRR 1/3 . Pri TP 300 a SL 150 je RRR 1/2 ale vysledky lepšie ! Ale aj tak ako už napísal Tomaš každy by si mal backtesting urobiť sam aby sa pri obchodovaní lahšie hladali paterny !!! ;)

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obchodujem to od 5.6. Mod v TSim+ mam nastaveny zatial na simulator ale dava mi to aj slipy tak by to mohlo byť ako real. Takže tie vysledky preto nie su len backtesting ! Aj ja som začal s PT 300 a SL 100 ale stale ma to velmi skoro zatvaralo preto som si urobil backtesting aby som zistil najoptimalnejšiu stopku . Porovnaval som SL100 , SL120 a SL150 a hak .Ale to už som všetko opísal.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...